Хубав битов ресторант край Варна.

  • 33 058
  • 56
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
Ще ни идват едни гости от чужбинско и се чудим къде да ги водим.Дайте предложения за битови ресторанти край Варна ,където да готвят вкусно.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: X
 Embarassed Аз въобще не разбирам, но имахме роднини от Щатите миналата година и се събрахме в "Копитото" на Константин и Елена. Има хубава битова атмосфера, жива музика, а към 22:00 ч и нестинари. Хапнаме традиционната шопска салата и някакви мезета, танцувахме много народни танци и гостите ни останаха впечатлени. Peace
Да се изкаже  някой с повече опит   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 839
Барите http://www.bulgaria-ecotour.com/_bg/index-bg.htm
На половин час път от Варна

# 3
  • Мнения: 11 747
Копитото на Дружба не е никак лоша идея!Програмата с нестинарите ще ги впечатли,както и пърленките! Peace

# 4
  • Мнения: 1 655
Ресторант Чинарите на спирка Марек. Кухнята е супер!

# 5
  • Мнения: 3 211
Ресторант Чинарите на спирка Марек. Кухнята е супер!
и аз го препоръчвам, а също и Никовата къща

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
В с.Калиманци има много добре направен комплекс-Калимански хан,с автентична кухня.Така също точно до Курортна поликлиника направиха нов ресторант-там беше някаква гарнизонна кухня или нещо такова-мисля че се казва Старо село,но не съм ходила,той също е в битов стил.

# 7
  • Мнения: 924
Още един глас за "Копитото", заради комбинацията от много добра програма, традиционна българска кухня и приятна атмосфера.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 839
Абе кое е това Копито!? На бай Данчо кюфтетата ли!?

# 9
  • Мнения: 11 747
Абе кое е това Копито!? На бай Данчо кюфтетата ли!?
ДА! Peace

# 10
  • до канала
  • Мнения: 518
Барите-с.Чернево или Калимански хан -с.Калиманци  Peace

# 11
  • Мнения: 11 747
От Калимански хан доволни ли сте наистина??Аз му бях навита,но ме убедиха,че било скъпо,а с лоша кухня! Confused

# 12
  • до канала
  • Мнения: 518
От Калимански хан доволни ли сте наистина??Аз му бях навита,но ме убедиха,че било скъпо,а с лоша кухня! Confused
ами аз не съм с големи претенции но там определено ми хареса .Готвачите са изключително бързи  Mr. Green обстановката е мн. добра единствен недостатък е че нямат вентилация но сега времето вече е топло и може да се използва градината има и хотел към заведението но не знам дали е открит вече .Двамата със съпруга ми вечеряхме сметката беше 50лв Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Не е много евтино ,но си заслужава.ако търсиш битова атмосфера,национална кухня-а не някакво подобие,ще ти хареса.Направи ми впечатление ,че имаше много чужденци,а беше февруари месец, и явно им харесвеше.Има голяма градина и смятам сега да отидем с децата,защото наистина беше доста задимено вътре.

# 14
  • Мнения: 4 202

Подкрепям, невероятно място!  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт