Защо се отказахте от "Страхотната диета "

  • 3 212
  • 62
  •   1
Отговори
Прочетох в архива темите за "Страхотната диета" и съм с идеята да я започвам.  Темата за тази диета е замряла, затова искам да питам, тези които са я прилагали - струва ли си ? Има ли и тя подводни камъни? ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 095
Каква е тази "страхотна диета" ?
Пропуснала съм !

# 2
  • Мнения: 928
Най-накрая някой да се включи  Hug
Аз съм вече 3 ден на тази диета и се чувствам много добре,няма глад,а дори ми е забавно да следя часовете за храна.

# 3
  • Мнения: 1 095
Като те гледам на снимката,не знам дали имаш нужда Simple Smile
Аз се запознах с тази диета набързо,но не мисля,че ще мога да я правя

# 4
  • Мнения: 928
Дороти,какво те притеснява-часовете ли?

# 5
  • Мнения: 928
Като те гледам на снимката,не знам дали имаш нужда Simple Smile
Аз се запознах с тази диета набързо,но не мисля,че ще мога да я правя


Да,както всички и ти ще кажеш,че се халосвам,но аз съм висока 1.60 и не изглеждам хич добре като съм 50 кг.Не се превземам,просто искам да си сложа къса пола и да облека потник,който не трябва да ми скрива шкембето.
Хайде да слабеем  Wink

# 6
  • Мнения: 1 095
да, Пепита,часовете ме притесняват,а и още , по цял ден съв движение, трябва да мъкна всичко това на ръка ( не съм с кола) #Crazy
А що се отнася за визията,ти най-добре си знаеш, просто исках да отбележа,че изглеждаш супер на снимката!  bouquet

# 7
  • Мнения: 928
doroty_dencheva, много ти благодаря   bouquet
Да,наистина е кофти това за часовете,особено както ти си в движение както казваш.Аз съм си в къщи по-цял дел и затова ми е добре.Иначе изчетох целите 3 теми за тази диета и не мога да ти опиша колко се бързо се "навих" да я започна.Всички бяха много радостни от ефекта на диетата.Затова съм на 3 ден днес,но наистина не изпитвам никакъв глад,което май е най-важното за мен  Embarassed

# 8
  • Мнения: 928
 doroty_dencheva,виж тази диета дали ще ти допадне.Аз със нея за 1 месец свалих 5кг/ това беше преди нова година, бях станала 53кг Embarassed/ и съм много доволна.
1 ден Варени картофи 1кг
2 ден  Плодове без цитрусови 1кг   
3 ден Сирене 0.5кг
4 ден Варени яйца 6бр
5 ден Пилешко месо 0.5кг
6 ден Зеленчуци 1кг
7 ден Кис. мляко 3бр
8 ден Кашкавал 0.5кг
9 ден Риба 0.5кг
10 ден Мин.вода
Със сигурност я има из форума някъде,аз я срещнах някъде,но беше с малки изменения.
Кафето си пия с мляко/ без вода/ и захарин,10 ден никога не съм го правила,а и нямам такива намерения.
Така един месец ги редувах тези дни и ефекта беше супер,ама се преместих да живея в Германия и познай-Я това да опитам,я и това и така пак станах 51.5кг,но свалих 1.5 и искам и другите да махна.
Дано да си харесаш диета.Успех

# 9
  • Мнения: 1 095
Мерси , Пепита!  bouquet
Малко е драстична според мен, но ще пробвам !

# 10
  • Мнения: 928
Забравих да допълня,че картофите си ги правех на салатка с оцет,олио и лук;пиех редовно вино,а количеството не го изпълнявах.Ако ядах картофи си вземах 1.5 кг,плодовете,заленчуците и всичко друго без яйцата/мразя варени яица/бяха в повече от даденото за деня.Вода не пиех,защото не можех.Сега се уча да пия вода и дано да успея. newsm78

# 11
  • Мнения: 1 095
И аз не обичам яйца,даже варени изобщо не ги ям
Вода си пия, обичам я.
Докато пиех Хербалайф,пиех по 3 литра Simple Smile

# 12
  • Мнения: 861
Аз се отказах първо защото не обичам много мляко а за десетте дни, през които я прилагах се наядох на мляко за години напред. Тези часове, под които се ядеше също не ми бях никак удобни. Хайде, на работа като съм - по ги спазвах, ама в събота излизам из центъра на разходка и на кафе, ами не върви някак да се мотая с отворена кофичка мляко или да си гризкам ябълка на улицата. Странното беше, че се чувставах доста гладна, въпреки че при тази диета ядях повече от обикновено. Отдавам го на това, че се хранех по часовник - явно наистина така се засилва метаболизма. Спрях диетата след като се чувствах ужасно отпадала една сутрин и ми се виеше свят. Бях отслабнала за 10 дни около 1,5 - 2 кг.

# 13
  • Мнения: 122
Здравейте, може ли някоя от Вас да напише за тази почасовата диета или да даде линк, много благодаря  Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 928
Здравейте, може ли някоя от Вас да напише за тази почасовата диета или да даде линк, много благодаря  Hug  bouquet

ето ти линк към едната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131550.280

Аз съм вече 5 ден на тази диета и мога да се похваля,че не изпитвам глад както при други диети.Е, понякога нямам търпение да дойде часа за хранене,ама то това е нормално май  Embarassed
За тези 5 дни /т.е. 4 изминали/ от 50-51кг  ( не се измерих точно преди да започна ) тази сутрин бях 49.7кг,което за мен е много добре,при положение че моите кг са малко за сваляне и става доста трудно без движение.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 15:36 от pepita730

Общи условия

Активация на акаунт