Ужас - стрии, какво мога да направя?

  • 2 185
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета.
Темата ми е с това заглавие, защото преди няколко дни точно на финала 36 г.с. забелязах, че на корема ми около пъпа  са избили отвратителните стрии и то всеки ден стават все почече Cry.Цяла бременност се мажа с уж най-ефикасния за целта крем по 2/3 пъти (Mustela) и кво най-накрая стрии.Ужасена съм и отчаяна .Прочетох толкова неща по въпроса и съм обезкуражена.Не знам какво да правя.След като родя живот и здраве с какво да се плескам и търкам.Готова съм да не жаля средства.Сега съм си взела за последните седмици крем на Galenic , но явно и той ще излезе прехвален.
Не искам да се притеснявам да се събличам на светло пред момчето ми.Нито искам да завиждам на всяко момиче с гол корем по улиците.
Кажете как да спася положението. МОЛЯ ВИ!!!!

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 13:55 от Мис Бу

# 1
  • Мнения: 27 524
След като си чела, значи знаеш, че стриите общо взето не се влияят от мазането много-много. Съжалявам, че си се сдобила с тях. С времето ще позавехнат. На Мустела знам, че има за след появата им силен серум, вземи от него.

# 2
  • Мнения: 255
Знам за този серум, но не знам дали да вярвам на тази серия.Та се питах дали някоя от вас е знае за нещо по ефикасно.

# 3
  • Мнения: 255
Мълчанието да го приема като безсилие, невъзможност за справяне с проблема или....

# 4
  • Мнения: 13 512
Има тоооооооооооооооолкова много теми по въпроса...няма какво повече да се допълни явно. Не си единствена с този проблем и не е измислено още мазилото за 100 %  превенция. Успех.
А това заглавие във форум за майчинство и бременност е меко казано неприятно.
Защото има много, ама  много по-ужасни неща от твоите новопоявили се стрии. извинявай за тона, но си помислих,че наистина нещо ужасно се е случило. Не е това начинът да привлечеш вниманието на 45 000 форум върху стриите си.

# 5
  • Мнения: 255
Има тоооооооооооооооолкова много теми по въпроса...няма какво повече да се допълни явно. Не си единствена с този проблем и не е измислено още мазилото за 100 %  превенция. Успех.
А това заглавие във форум за майчинство и бременност е меко казано неприятно.
Защото има много, ама  много по-ужасни неща от твоите новопоявили се стрии. извинявай за тона, но си помислих,че наистина нещо ужасно се е случило. Не е това начинът да привлечеш вниманието на 45 000 форум върху стриите си.


Явно днес не ти е ден или вечер, но какво "ужасно" би публикувал някой в подфорум "Красива мама".Единствените гадости за които се сещам са стрии, засилен косопад, целулит и характерните за повечето бременности тъмни петна по кожата
Общо взето истински ужасии не би трябвало да се публикуват във този форум, а за тона няма как да те извиня , защото не си ме засегнала.
Предполагам, че си имала нужда да си да  изкараш нервички на някой .Е аз съм била насреща.

# 6
  • Мнения: 13 512
ни най-малко, в страхотна кондиция съм:-)
когато трябва да си го изкарам на някого, тонът ми никак не е такъв. Както и да е, не съм искала ни най-малко да  те засегна. Успех в неравната борба със  стриите. И пак повтарям- ползвай търссачката и намери  отговора на въпроса си в предишните 576879800987 брой теми за стриите. Ако не ти излязат достатъчно много, потърси и на " стрий"-така ще намериш още повече Laughing

# 7
  • Мнения: X
Ако не ти излязат достатъчно много, потърси и на " стрий"-така ще намериш още повече Laughing
Ха-ха, днес на няколко пъти в различни теми се канех да пиша как е правописа на тази дума, ама се въздържах - да не ставам лоша  Simple Smile
Сори за спама.

# 8
  • Мнения: 750
ни най-малко, в страхотна кондиция съм:-)
когато трябва да си го изкарам на някого, тонът ми никак не е такъв. Както и да е, не съм искала ни най-малко да  те засегна. Успех в неравната борба със  стриите. И пак повтарям- ползвай търссачката и намери  отговора на въпроса си в предишните 576879800987 брой теми за стриите. Ако не ти излязат достатъчно много, потърси и на " стрий"-така ще намериш още повече Laughing
newsm10 rotfImao rotfImbo

# 9
  • Мнения: 2 099
Ха така сега влез и виж темата на мамата със сколиозата и ела пак да се жалваш от стриите си.Брех появили се 2 стрии неможела да се показва гола...то бива бива ама да ти имам тъпанарския проблем.Пиши какъв ужас си изживяла и от едновременното счупване на 2 нокъта от ноктопластиката си...
 Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Ха така сега влез и виж темата на мамата със сколиозата и ела пак да се жалваш от стриите си.Брех появили се 2 стрии неможела да се показва гола...то бива бива ама да ти имам тъпанарския проблем.Пиши какъв ужас си изживяла и от едновременното счупване на 2 нокъта от ноктопластиката си...
 Sick
Това ми се струва малко грубо.

Всеки има различна представа за ужас.ЗА някои се изразява с по-сериозни естетични проблеми,за други стрии,а за някои излязла пъпка на лицето.

По темата-
аз не мога да ти помогна.
След хиляди мазаници,целия ми корем е в стрии.,и ако твоето е ужас -моето е безнадежност.
Ако е толкова зле положението и не помага Мустелата за след стрии/аз я сматям за добра/,можеш да си вземеш директно контратубекс! Peace

# 11
  • Мнения: 2 936
може да пробваш с ампулите и гела на LIERAC!
не ти гарантирам успех,но щом ти е толкова важно...опитай всичко-ако имаш повече средства .

# 12
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Боже мила с това ли намери да ни занимаваш, дане би живота ти да свърши след появата на 2-3 стрии, аз съм като географска карта, ама хич не ми пука как ще се показвам лятото и въобще не ми пречат в отношенията с мъжа ми, мисли за малкото чудо което расте в теб, а не за глупавите стрии

# 13
  • Мнения: 4 629
Преди неколко дни имаше тема за ужаса от появата на няколко бели косъма. Там мяй никой не каза, че не е това най-големият ужас  Rolling Eyes Още повече, че има бои за коса, а за стриите няма заличаване

Решението на проблема ти е да свикнеш да си харесваш тялото макар и със срии. Не е лесно, но това е единственото, което можеш да направиш

# 14
  • Мнения: 8 451
Има тоооооооооооооооолкова много теми по въпроса...няма какво повече да се допълни явно. Не си единствена с този проблем и не е измислено още мазилото за 100 %  превенция. Успех.
А това заглавие във форум за майчинство и бременност е меко казано неприятно.
Защото има много, ама  много по-ужасни неща от твоите новопоявили се стрии. извинявай за тона, но си помислих,че наистина нещо ужасно се е случило. Не е това начинът да привлечеш вниманието на 45 000 форум върху стриите си.
Това е и моето мнение.Живо и здраво детенце,пък стриите ще се пооправят.

Общи условия

Активация на акаунт