Боядисах се - и станах синя- хелп

  • 2 123
  • 19
  •   1
Отговори
Днес се боядисах със арктическо руса боя на Лонда и резултат е синя коса .. не мога да я махна нито със повторното боядисване със руса боя нито със блондор-всичко това едно след дурго.. спешно ми трябва съвет,че не мога да си подам носа от вкъщи.  Praynig

# 1
  • Мнения: 17 401
Как руса боя, пък синя newsm78 Със синкав оттенък, или как?

# 2
Точн о така синкав оттенък ама дооста синкав . Embarassed

# 3
  • Мнения: 476
Трябва да го поизмиеш малко , та чак тогава да пробваш отново с боя, така си мисля newsm78
И какво е това чудо "арктическо русо", синьо ли е на снимката?

# 4
  • Мнения: 5 140
Това да не е от новата Лонда ХХL?
Не се притеснявай, ще падне и не слагай сега друга боя отгоре, ще съсипеш косата.
По добре я измии няколко пъти.
А защо синя, не е ли зеленикаво сива?

# 5
  • Мнения: 209
И аз съм ставала синя от същата боя  Embarassed , но не си изтощавай косата с многократно боядисване или обезцветяване, след 2-3 измивания синьото ще се отмие! И аз пробвах да се боядисам веднага, но не се получи...

# 6
В червена кутийка е не пише да е XXL , с една много руса мацка на снимката, явно не е свястна боята  Confused.. вече се намацах с какво ли не както писах в 1 си пост , просто  трябваше да излизаме на р. д . тая вечер ,но в резултат на тоя цвят сега аз съм в къщи а мъжа ми на гости Sad нарочно го пуснах ,че той горкия се видя в чудо да тича да ми търси бои Tired и да ме боядисва.. явно ще седя затворена вкъщи следващите дни Confused

# 7
  • Мнения: 3 423
Струва ми се страшно екстравагантно да
си със синя коса и да си под 65 години. На
нашата улица живее една актриса, оня ден
я гледам да слиза от ягуара с посинена коса.
Страшно добре й стоеше. Асиметрична фризура,
3/4 панталон, разкроена блуза и копринен шал.
Страхотна! Не мъчи повече косата. Обличай си
контрастни дрехи и си подсили фасона с грим.
Прииска ми се и аз да опитам!

Ако не можеш да го преживееш, тегли един бръснач!
Виж, на Бритни нищо не й стана от това. Коса расте!

# 8
  • Мнения: 1 313
Измий си косата хубаво  и обилно с шампоан, но не такъв за боядисани коси. Мий я всеки ден докато падне синьото! Дано да стане по-скоро. И не я боядисвай отново сега, това е просто оттенък, който ще падне

# 9
  • Мнения: 5 140
Въпросче, а номера на боята 87 ли е?

# 10
  • Мнения: 13 512
Въпросче, а номера на боята 87 ли е?
Синеочка, да не би да искаш и синекоска да станеш? Wink

# 11
  • Мнения: 5 140
Въпросче, а номера на боята 87 ли е?
Синеочка, да не би да искаш и синекоска да станеш? Wink


 Mr. Green LaughingТака ще изпъквам отвсякъде. Whistling
Ако е същата боя за която питам и хич не станах синя, по скоро зелено- сиво- пепеливо и става супер.

# 12
  • Мнения: 230
Сещам се за какво говориш. Аз лично мисля, че има нещо сбъркано в тази серия на Лонда...ти си четвъртия човек, който чувам да се оплаква от нея - и то за различни нюанси - червено, русо, кестеняво..

Сещам се, че като бяхме студентки, моя приятелка, като сгафеше с боите се миеше с минерална вода на душовете на плажа, мисля че помага да се свали поне част от боята.

Другото което знам и го приложих преди броени дни- балсамите също отмиват цвета. Аз стоях около час с маската на Миосотис и доста боичка падна от косата ми, че вместо пепелно русо се беше получило едно кално сиво на главата ми.

Но като цяло, не се впрягай. Синкавите тонове така или иначе падат след няколко измивания на косата. Позволи си да бъдеш артистична за броени дни, както вече те е посъветвала находчива съформничка! Горе главата! (синята  Grinning)

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Въпросче, а номера на боята 87 ли е?
Синеочка, да не би да искаш и синекоска да станеш? Wink

 Joy rotfImbo rotfImbo

# 14
  • Мнения: 437
Днес на много забавни теми попадам из форума Simple Smile
Простете, не искам да подценявам проблема, явно такава ми е нагласата днес Simple Smile

Пък ти просто използвай (д)ефекта Simple Smile Не си тормози косата...

Общи условия

Активация на акаунт