тест за бременност?

  • 1 505
  • 43
  •   1
Отговори
 Здравейте,,,незнаех къде да публикувам въпроса ....

Значи задължително ли е теста да се прави след закъснение на цикъла?
Тъй като аз имам дълбоки съмнения че съм бременна ,въпреди че теста ми даде отрицателен...

Става въпрос че малко след като ми свърши цикъла и правих секс с приятеля ми...Седмица след това гърдите ми почнаха да се подуват,а сега съвсем!Това става 2,3 дена при мен преди да ми дойде...Днес е 13 ,чакам цикъл на 18-ти,преди 5 дена правих тест и беше отрицателен....възможно ли е въпреки това да съм бременна? Гърдите ми са3 пъти по-големи, и чувствам напрежение ниско в корема..
 Просто търся малко успокоение,вече направих един аборт,ако пак съм бременна,се включвам официално във форума....

# 1
  • Мнения: 1 251
Възможно е, изчакай още няколко дни и пак го направи теста. Дано резултата е такъв, какъвто ти искаш. Успех! Аз лично си направих теста 2-3 дни след закъснението, но едвам дочаках деня. 

# 2
  • Мнения: 1 555
Всичко е възможно, макар че си предствям какво ти е имай търпение и стискай зъби до дата, на която трябва да ти дойде и тогава си направи следващия тест ! Успех

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да, поизчакай още ден-два. Аз го направих още на пъвия ден закъснение. Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
шуър чек действа 4 дни преди цикъл!!!! Peace

# 5
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Аз си правих теста 7 дни преди очаквания цикъл и ми показа категоричен отрицателен резултат. Исках да съм  сигурна, че не съм бременна понеже трябваше да пия антибиотик. 2 дни след очаквания цикъл не ми дойде и повторих теста ... категорично положителен беше и резултата е на лице малкият ми син Сами. За протокола Шуър чек беше теста. Мисля, че един тест би отчел най-точно поне ден след очаквания цикъл понеже нивото на хормоните (при бременност) при всички жени е различно не съм сигурна че при всички 4 дни преди очаквания цикъл ще покаже верен резултат. ... Повтори го най-добре за да си сигурна и то след очакваната дата на цикъла. Дано всичко е наред  Peace

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 22:01 от КорНиШонка

# 6
 Confused Мерси за отговорите,,съвсем се разтревожих .....Ще го повторя теста,просто чакането е жестоко Sad Ще пиша какъв е резултат,въпреки че почти знам какъв ще е///

# 7
  • Мнения: 2 068
Аз си правих тест 3 дни преди да ми закъснее резултат имаше ама с лупа да го гледаш. Вторият тест си го направих в дена когато трябваше да ми дойде втората черта вече се виждаше но беше бледа и  третия  тест три дни след закъснението чертичките бяха еднакви.

# 8
  • Мнения: 3 069
Направих теста в деня в който трябваше да ми дойде и се появи бледа втора линия.Няколко теста съм правила след това през 2-3 дни.

# 9
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
А ти искаш ли да си бременна, че не разбрах?  Joy

Най-сигурно е да почакаш поне 3 дни след деня на очакваната менструация. Аз така направих. Едвам устисках, признавам.  Embarassed


# 10
Ами аз неискам....не му е времето за това,ама ако е писано така....утре мисля направо да записвам час при гинеколожката ми ....Благодаря на всички за отговорите,....тази вечер няма да се спи...

# 11
ох,момичета днес направих още един тест (трети) ..въпсеки че очаквам да ми дойде алсед 2,3 дена,...не удържах ...и трите са отрицателни...Дано не съм сега..че не съм готова,това е мн важна стъпка..пак ще пиша

# 12
  • Мнения: 603
Ами аз неискам....не му е времето за това,ама ако е писано така....утре мисля направо да записвам час при гинеколожката ми ....Благодаря на всички за отговорите,....тази вечер няма да се спи...
Ако си бременна, не е хубаво да те ровят.
Изчакай и ако ти закъснее, тогава отиди, но я предупреди. Да не тръгне да те преглежда вагинално.

# 13
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
3 пъти ми показа отрицателен резултат.
Чак след като ми закъсня показа истината - ще ставаме повече хора у дома  Simple Smile
Хайде, успех - да ти покаже това, което искаш!  Peace

# 14
  • Мнения: 617
Възножно е да си бременна. Изчакай закъснението и повтори теста.
На мен ми даде отрицателен тест първия път щото от нетърпение хич не изчаках да ми закъснява.
100% точен е единствено положителния тест.
Успех, и да видиш резултата който искаш!

Общи условия

Активация на акаунт