Мога ли да не разреждам АМ според схемата на кутията?

  • 1 143
  • 20
  •   1
Отговори
Вредно ли е за детето ми да разреждам АМ в съотношение 1:4?Онзи ден една мама ми сподели, че така е разреждала млякото на нейнито бебе и аз реших да пробвам,тъй като малката е на антибиотик в момента и стомахчето й е раздразнено( идеята ми беше ,че  така е по-лекичко newsm78).Забелязах обаче,че така пие повече-преди с мъка изяждаше 180 гр.Е, да продължавам ли?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не знам дали и вредно,но на кутията си има инструкции и лично аз,ги спазвам PeaceДъщеря ми когато беше болна ядеше ЛХ,която не дразни стомаха!Посъветвай се с педиатърката на детето!

# 2
Дъщеря ми когато беше болна ядеше ЛХ,която не дразни стомаха!Посъветвай се с педиатърката на детето!
Аз съм давала лечебна милупа,но тя не е ли само за разстройство ?
И на мен ми се струва нередно таково разреждане и затова реших да попитам.Имайте предвид,че тази позната го е хранила през цялото време така и логиката й е,че така млякото е по-леко и не натоварва стомаха и също така дететото по този начин поемало и повечко вода(защото бебето й въобще не е пиело вода).

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами и моето дете вода не пие въобще ама не разреждам.
според мен не го разреждай повече...инструкциите са за това да ги спазваме  Wink

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не знам дали е само за растройство,но хич не ми се вижда редно да се разрежда млякото по този начин NaughtyМоя съвет е да си даваш млякото както го пише на кутията,а пък то детето ще си прецени колко да изяде!Аз,не бих резредила млякото така!

# 5
  • Мнения: 1 232
аз също не разреждам повече,все пак по-голямото количество вода ненужно разширява стомахчето и в един момент ще иска да яде все повече и повече

# 6
  • Мнения: 722
Аз слагах повече вода от написаното на кутията, по съвет на лекар. Бебето ми наддаваше повече от нормалното, затова се наложи така. Само за известно време де, докато спря да слонее.

# 7
  • Мнения: 27 524
докато спря да слонее.

 Joy

Не, не е редно да разреждаш. Разбира се, че ще пие повече, като си наблегнала на водицата  Laughing

# 8
  • Мнения: 990
Винаги съм спазвала пропорциите.

# 9
  • Мнения: 441
И аз винаги съм спазвала пропорциите.
Защо мислиш,че така се товари стомахчето на детето  Thinking.Нали затова има инструкции на опаковката и се предполага,че грамажа е изчислен  newsm78.Ако е по лекарско предписание съм съгласна,но иначе...не.

# 10
  • Мнения: 475
Идеята на АМ е да се храни с него.Не виждам смисъл да се разрежда с вода,пък и не е редно.Спазвай инструкциите на кутиите Peace

# 11
  • Мнения: 270
Винаги съм спазвала пропорциите.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 197
Вероятно сега пие повече, защото разреденото мляко не я засища.

По-добре спазвай инструкциите.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Винаги спазвам пропорцийте.

# 14
  • Мнения: 2 677
Пропорциите на кутиите са оптимално съобразени с нуждите на децата, така че ги спазвай.
Сега пие повече, защото е разредено. Ако го сгъстиш (само за пример, не те съветвам да го правиш, разбира се,  Grinning), ще започне да пие значително по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт