Отговори
  • Мнения: X
Добре дошли в новата седмичка

да ни е честита победата от Хелзинки, догодина - първо място

все още май тръпнем в очакване на Звездичко Звездичкин -  да е добре дошъл, когато си реши

на всички - пожелание за лека и успешна седмичка

# 1
  • Мнения: 1 017


Добро утро и от мен, слънчЕвки  Hug Heart Eyes

Малко набързичко сега, че влизам след минутка на среЩа.
Пожелавам ви много усмихнат ден  Hug
И дружно да пратиме цялата си позитивна енергия на този малък звезден младеж, дето се кани да излезе Hug Flutter
Звездичке  Hug Heart Eyes Hug

# 2
  • Мнения: 7 914
PetyaL
така ме разсмя от сутринта , миличка  Hug Hug Hug Hug
Толкова сладко ми стана  на душата  Hug Hug Hug

mama B

благадаря ти от сърце , сладуранке   bouquet наистина ми трябва многоооо позитивна енергия  Hug Hug Hug
само дето не е сигурно дали в действителност звездичко се кани да излезе Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

момичета
 нали знаете че много, много си ви

пожелавам ви невороятно красива, емоционална, изпълнена с успехи седмица  Hug Hug Hug

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Утро добро ви пожелавам  Hug

Звезди, като гледам колко си над термина ти обещавам едно много красиво бебе!  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
и плюс това много дообре оформено и лесно за гледане Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 388
Здравейте в новата темичка и от мен  Hug

Звезди, няма повече накъде! Тази седмица ще е събитието  Hug

# 6
  • Мнения: 2 195
Добро утро и от мен !
След ужасен уикенд ... май ще го изпращаме дядото ...  Confused
Мамо Б , какви са тези срещи ?
Звездице , още ли си тука  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 017


Мимка, работни среЩи са моите Crazy Де да бяха някакви други  Flutter
Ох, да ти минава и на теб вечЕ тежкото време у дома...ти и от стрес се разболяваШ, да знаеШ..Оправи се вече, нали  Hug? Как е сладурчото малък? Мина ли му възела? Наистина е много лоШо с тези каси и пестене на пари...и аз съм свикнала, като Ще бодат, да вземат всичко необходимо, а не само да ми тормозят детенцето  Sad

Звездичке, този звезден принц ти казах, чЕ Ще те изненада  Hug

Пепе, как ви е времето в гората  Hug? ИзлизаШ ли навън с двамката или ти е трудно? Ама май МАртин е на градина, нали  newsm78?

Добре, сладурки...оставям ви пак за малко..  Hug

# 8
  • Мнения: 2 195
Ами аз съм се разболяла вече , цяла нощ ме обливаха едни вълни , не можах да спя , да не говорим колко са ми опънати нервите  Confused
На малкия още му е подут възела , чакам да видя от антибиотика , дали ще му се оправи гърлото и съответно възела  Rolling Eyes  По съвет на доктора  Rolling Eyes

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
......
Пепе, как ви е времето в гората  Hug? ИзлизаШ ли навън с двамката или ти е трудно? Ама май МАртин е на градина, нали  newsm78?

Мрачно, ветровито, но топло.
Излизам с двамата, като единия е напъхан в слинг, другия е пешеходец. Бях цял уикенд сама с двамата и съм приятно изненадана от големия, че не прави цирк и театър от ревност, а дори ми помага, като сменям пампите на малкия. Party
До сряда Мартин е на ясла и после идват празнични дни и в четвъртък сме на гости при свеки, отсега се подготвям психически Close

# 10
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 тамън се оплаквах в холандската тема от моята свеки дето искаше да идва в петък, а в събота каза на сина си че била нешо болна  #Crazy #Cussing out
ама ти направо факирка го раздаваш с тези две дечица- браво на теб  Hug

mimkata

 пази се де Hug то при вас май няма седмица без болести напоследък - не бива така  Hug
ама ти защо се съмняваш, че съм тук не мога да разбера  Mr. Green

mama B

 когато и да дойде ще се правя на изненадана- обещавам.. само да дойде  Crazy Crazy

sonita
ако не тази другата  Crazy

# 11
  • Мнения: 382
Привет Хубавици!!! Минавам да Ви пожелая една успешна и усмихната седмица.
Аз незнам дали ще имам много време да пиша тези дни,защото при нас на 17.05. е националния празник на Норвегия,а на 20.05 съм си родила синчето newsm44.Ще е много емоционолна седмица при нас ,защото малкия е луда еуфория smile3511
Звездичке,сладка моя както си я подкарала не само нашите рож.дни с теб  са почти заедно,а и на синчетата ни smile3533

# 12
  • Мнения: 3 521
Добро утро, мадамки  bouquet

Мимката, хайде оzдравявайте, какви са тия дълги болести Peace

Звеzди, ново аватарче, а? Много е игриво Laughing...хайде малко остана и ще се видите с футболистчето Hug

Весела и успешна седмичка на всички  bouquet

Пепе, сподели, моля, как се тренираш психически zа срещите с родата, че и ние сме пред прага на един бъдещ дъъъъъъъъъълъг уикенд при тях и мен почва да ме стяга шапката Crazy

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 085
....

Пепе, сподели, моля, как се тренираш психически zа срещите с родата, че и ние сме пред прага на един бъдещ дъъъъъъъъъълъг уикенд при тях и мен почва да ме стяга шапката Crazy
Свеки всъщност не е проблема, а нейната свеки, която също ще бъде там. Една много опърничава баба, която навремето се беше обидила, че Мартин (мъжът ми де) не и се обажда редовно и не дойде на сватбата ни. На което пък аз се зарадвах де Wink
Та тази баба, като си навие нещо на акъла, е абсурд да я убедиш, че не е точно така, както тя си го мисли.
Освен това, голяма рода имаме, та от мухата се прави слон. В петък що ми трябваше да казвам на зълвата по телефона, че Мартин(синчето) си е издрайфал обяда от яслата и последва обаждане от свеки, да види как е и от какво е болен #Crazy На детето нищо му няма бе, кой знае какво са яли в яслата и не му е понесло, а те веднага болен го направиха. Така се реагира за всяко нещо.
Това, че ние с мъжа ми се туткаме и не завършваме с уни-то, както родата е планирала, направо ги побърква и постоянно питат, какво става. Въпреки, че им е обяснено незнамсиколкопъти какъв е моментния статус.
Та за психическата подготовка, настройвам се възмогно най-негативно, приготвям си отговори на всякакви хапливи въпроси и като мине данданията се радвам, че не е било толкова страшно.
Обикновенно аз се правя на заета с Мартин и търча след него да си играя и оставям таткото да отговаря и да се оправя с родителските тела.

# 14
  • Мнения: 7 914
Бебинщайн
 няма лошо и то въобще  Crazy Hug Hug Hug


surfline
 кажи как мина срещата с мистик не се спотайвайте... а пък аватара ми наистина е много актуален :"спокойна съм и нищо ми нямаааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green"

pepelyashka

 и аз у свекито по 10 пъти за около час до 00 ходя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт