Все още сме със зачервено гърло.Какво да правим?

  • 1 151
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
       Здравейте!
Преди около три седмици сина ми /в момента сме на 5 месеца и 27 дни/ вдигна температура 37.2-37.5 и се чустваше неспокоен независимо от малката Т Sad.Заведохме го на лекар и се разбра, че е със зачервено гърло.Точно тогава искаше да ни избие първото зъбче.Изписаха ни: nurofen-5ml 3 pati na den,Ambroxol-5ml 3 pati na den,антибиотик Sumamed syrup/100mg-5ml/-po 5ml na den.На втория преглед ни казаха, че ще продължим лекарствата.Каза ни да продължим с nurofen-5ml 3 pati na den, антибиотик Sumamed syrup/200mg-5ml/-po 2,5ml na den i Ventolin-po 2,5 ml 3 pati na den.След това го заведох на контролен преглед при специалист педиатър и пак ни каза, че сме със зачервено гърло.Да кажа само, че през това време ни изби първото зъбче.Педиатъра ни изписа нови лекарства:Витамини Киди фарматон сироп по една чаена лъжичка дневно, Ериус 0,5mg/ml сироп по 2,5 ml на ден, антибиотик  Клацид по 3 ml на 12 часа.В момента иска да ни избие и второто зъбче.Посъветвайте ме какво да правя.Неискам да го тъпча с толкова много лекарства.Да спомена че когато беше на 3.5 месеца лежахме в болницата с диагноза бронхит-пневмония.
       Мога ли да му давам всяка вечер Нурофен или Панадол по 5 ml заради зъбките.Много го болят и като не му дам спи цяла вечер неспокойно.Много е жизнен изобщ не му лечи че е болен.Само от време на време киха и покашля ама много рядко по 3-5 пъти на ден най много.

Възможно ли е това зачервено гърло да е от зъбките и до кога ще продължи.Няма ли оправия това гърло.Толкова лекарства изпихме.
Предварително благодаря за отговора Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 75
Здравейте!
Преди около три седмици сина ми /в момента сме на 5 месеца и 27 дни/ вдигна температура 37.2-37.5 и се чустваше неспокоен независимо от малката Т .Заведохме го на лекар и се разбра, че е със зачервено гърло.Точно тогава искаше да ни избие първото зъбче.Изписаха ни nurofen-5ml 3 pati na den,Ambroxol-5ml 3 pati na den,антибиотик Sumamed syrup/100mg-5ml/-po 5ml na den.На втория преглед ни казаха, че ще продължим лекарствата.Каза ни да продължим с nurofen-5ml 3 pati na den, антибиотик Sumamed syrup/200mg-5ml/-po 2,5ml na den i Ventolin-po 2,5 ml 3 pati na den.След това го заведох на контролен преглед при специалист педиатър и пак ни каза, че сме със зачервено гърло.Да кажа само, че през това време ни изби първото зъбче.Педиатъра ни изписа нови лекарства Витамини Киди фарматон сироп по една чаена лъжичка дневно, Ериус 0,5mg/ml сироп по 2,5 ml на ден, антибиотик  Клацид по 3 ml на 12 часа.В момента иска да ни избие и второто зъбче.
Посъветвайте ме какво да правя.Неискам да го тъпча с толкова много лекарства.Да спомена че когато беше на 3.5 месеца лежахме в болницата с диагноза бронхит-пневмония.
       Мога ли да му давам всяка вечер Нурофен или Панадол по 5 ml заради зъбките.Много го болят и като не му дам спи цяла вечер неспокойно.Много е жизнен изобщ не му лечи че е болен.Само от време на време киха и покашля ама много рядко по 3-5 пъти на ден най много.
Възможно ли е това зачервено гърло да е от зъбките и до кога ще продължи.Няма ли оправия това гърло.Толкова лекарства изпихме.
Предварително благодаря за отговора

# 2
  • Мнения: 75
ИЗВИНЯВАЙТЕ ЧЕ ГО ПУБЛИКУВАХ 2 ПЪТИ АМА НЕ МИ ХАРЕСА КАК БЕШЕ ИЗЛЯЗЪЛ ТЕКСТА

Общи условия

Активация на акаунт