За рейтинга на Бареков - сериозно

  • 1 236
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Първо започвам с уточнението, че въпроса ми е сериозен и не касае харесването/нехаресването на въпросната личност!
Интересно ми е, след лютите кючеци и чалгапеене, какъв е рейтинга на Бареков? Знам, че между вас има сведущи по тези теми. Моля да ме осветлите.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Не съм от бТВ и не съм социолог - никой ли няма да ми отговори?

# 2
  • Мнения: 3 634
Аз мога да отговоря за себе си, че не го харесвам. Имам възможност да го гледам всяка сутрин и го намирам за досаден. Една и съща тема дъвче по 2-3 седмици. Мисля, че сутрешните блокове не са толкова за политика, колкото за информация.
И този стържещ глас......  Close  А като мъж ми е симпатичен  Blush

# 3
  • Мнения: 677
Сложи анкета де и поне настроенията измежду майчетата можеш да разбереш..Не че ще са обективни, но поне тенденцията можеш да хванеш..

# 4
  • Мнения: 3 405
Не съм го виждала като чалгаджия. Като журналист ми харесва, нахален е и не се отказва. Като външност - става.

# 5
  • Мнения: 431
Ами те повечето хора в България слушат чалга, защо биха "низвергнали" някой като себе си?  newsm78

Гласувах за всеядността.

# 6
  • Мнения: 3 423
Кой гледа толкова рано ТВ, впрочем?!

# 7
  • Мнения: 6 417
Не харесвам Бареков нито като мъж, нито като водещ. Не гледам предаването му, но рейтингът му никак не е малък.  Rolling Eyes

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки пък като го видя се сещам за пиянското му изпълнение на Радка-пиратка Sick

# 9
  • Мнения: 9 089
Всеки пък като го видя се сещам за пиянското му изпълнение на Радка-пиратка Sick
И аз Confused
Иначе ме дразни като цяло.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кой гледа толкова рано ТВ, впрочем?!


Ние. Докато децата се обличат за градина, ние с баща им пием кафе на фона на "Тази сутрин".
Като тип журналист предпочитам Ани Цолова.

# 11
  • Мнения: 6 992
Ква Радка, ква чалга, къде пял? Пропуснала съм.
Иначе не го харесвам, дразни ме, досаден ми е.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ква Радка, ква чалга, къде пял? Пропуснала съм.
Иначе не го харесвам, дразни ме, досаден ми е.
Някъде из нета го има това изпълнение. Заслужава си да се види.

# 13
  • Мнения: 7 110
След ТВ "Европа" Барбарековия тренд тръгна надолу. "Чалгаджиското" предаване не съм го гледала, но не се отрази на отношението ми.
Негативно е.

# 14
  • Мнения: 780
Ква Радка, ква чалга, къде пял? Пропуснала съм.
Иначе не го харесвам, дразни ме, досаден ми е.
http://vbox7.com/play:82869042

Общи условия

Активация на акаунт