От къде сандалки Adidas ?

  • 3 579
  • 66
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Нямам време да обикалям ,затова ще ви бъде благодарна ако ме насочите в кой магазин мога да намеря? Hug

# 1
  • Мнения: 768
Щом си в подножието на Витоша, може да ти е удобно да провериш в аутлета на адидас на Околовръстното срещу НИМ

# 2
  • Мнения: 1 341
В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

  Да де,ама кои са тези магазини?


В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

 Благодаря ти,а ходила ли си и има ли?Както вече казах,нямам много време. Hug

# 4
  • Мнения: 551
И на нас ни трябват спешно сандалки, ще следя темата че и аз нямам много време да обикалям.

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз взех на Найа от Адидас-а в мол-а на Опълченска.Има в розово и в синьо.Много са сладки с лепенки са.Струват 39лв.

# 6
  • Мнения: 1 045
Аз взех на Найа от Адидас-а в мол-а на Опълченска.Има в розово и в синьо.Много са сладки с лепенки са.Струват 39лв.

А от тези с розовото дали има 24 номер ? Моля някой ако ще ходи да пита. Щото тука в нашия Адидас вдигнах кръвно три дни поред да се мъкна и да чакам да ми намерят от кашоните 24 номер от който имали 4 чифта по документи а накрая се оказа , че нямало щото номерата били поредни и от 23 отивали на 25  Shocked при положение , че от другите два цвята има 24 номер  ooooh!  Close

# 7
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз взех преди 2 седмици 24 номер розови и сини от магазина срещу Съдебната палата. После ги смених за 25, защото тези и бяха малки. Тогава имаха всякакви номера, но по принцип тези сандали много бързо свършват.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Благодаря ви,и аз розови търся.Трябват ми 27 и 23 номер.Утре ще ходя да проверя. Hug

# 9
  • Мнения: 480
А някой има ли ги на картинка? И аз съм на тази вълна. Фантичка , моля те ако има 23 номер - свиркай!  Hug

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А някой има ли ги на картинка? И аз съм на тази вълна. Фантичка , моля те ако има 23 номер - свиркай!  Hug

 Утре в обедната си почивка ще отида до магазина при Съдебната палата,ако има ще ти кажа. Hug

# 11
# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 062
А, мерси. Нашите са сини и розови. Но в магазина видях и червени. Затова ви пуснах всичките, да видите как изглеждат.

# 14
  • Мнения: 10 982
От тези сандалки на Adidas кой е най-малкия номер, някой знае ли? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт