ВМИ Пловдив

  • 1 379
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте на всички Simple Smile
Искам да ви попитам дали някой има информация за д-р Делев - работи във ВМИ Пловдив, гинеколог. Предстои ми операция и се двоумя - при него или при д-р Минев. Последният е в Селена. Моля ви, ако някой има отношение по въпроса ...

# 1
  • Мнения: 9 063
Аз бих избрала Минев, определено.
В Селена е страхотно Simple Smile

# 2
Ти си била там или имаш задочна информация? защото чувам, че като нова частна болница не е толкова добре оборудвана. А много ми хвалят д-р Делев. Не че и Минев не го хвалят - аз ходя при него.
Ох, толкова се чудя ... Пък и ме е страх, да му се невиди  Wink  Sad  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 9 063
Специално за Селена има тема-гигант, даже е на първа страница в Здравен справочник- порови се там, попитай, ще ти кажат момичетата, повечето смятат там да раждат и я посещават Wink

Ето, намерих ти я : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0

# 4
Много ти благодаря, Стеф! Ще я погледна

# 5
  • Мнения: 384
Аз съм твърдо ЗА д-р Делев!
Моите уважения към Минев,но от двамата,Делев е много по-опитният.
Апропо,в Селена правят ли гинекологични операции или става дума за секцио.

# 6
  • Мнения: 4 700
Делев  Peace

# 7
  • Мнения: 9 063
Ако трябва да сме честни, ако изберете Селена, все едно е кой лекар ще изберете  Simple Smile

# 8
Ами аз вчера бях при Делев, но не ми хареса изобщо. Може да е много голям специалист, но не успя да ме предразположи. Не почувствах, че го е грижа за мен. Стоеше си невъзмутимо на стола, аз влезнах в кабинета и той изобщо не се помръдна. Беше много арогантен, студен. Затова и не мога да си представя да си поверя живота на него  Sad
Минев ме предразположи, така че ...

 newsm78

# 9
И да, в Селена правят гинекологичин операции. Не става въпрос за секцио Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 063
Кажи за какъв точно проблем става въпрос - в смисъл, ако е нещо свързано със стерилитет, бих ти препоръчала клиника Торакс и конкретно д-р Даскалов. За операции също ще ти свърши работа. В Пловдив имам пълно доверие единствено на него...
Ако Минев ти е допаднал - избери си него  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 700
Аz пък съм беzкрайно раzочарована от Минев, но найстина zависи zа каква точно операция става въпрос. Минев и мен ме предраzположи, но се окаzа, че хич го няма в областта на стерилитета. Може и да е добър в ЖК и в лапароскопиите (това е любимата му операция), но при мен определено се иzложи (да не употребявам по груби думи) АЗ съ6то съм ре6ила да ходя при Даскалов следва6тия път.   bouquet

# 12
mipetrova, защо си олкова недоволна от минев? какво е направил? интересувам се, защото все добро чувам за него, ама нали знаеш, че много добро не е на хубаво  Wink

# 13
  • Мнения: 4 700
Ами и аz zатова отидох при него, zа6тото много хубави не6та чух. Когато zа пръв път отидох ми постави диагноzа ПКЯ, само след ехографски преглед и ми предложи лапароскопия. А аz имам аденом на хипофиzата и от там zави6ен пролактин, който е бил "виновникът" zа нару6ения ми цикъл. Това му го каzах, раzбира се, но той не счете zа необходимо да ми пусне хормонални иzследвания  #2gunfire Съ6тия ден бях и при ендокринолог и той ми пусна хормони (бяха наред) и ми увеличи доzата на медикамента, който вzемах.  след 8 дни имах овулация и 14 дни по късно ми дойде цикълът. Като по Учебник  newsm78 и беz лапарото на Минев.  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 150
Dina_2  Довери се на Минев.Аз ходя при него и сам изключително доволна!!Страхотен специалист и човек!!

Общи условия

Активация на акаунт