Курсове Първа помощ за шофьори на БЧК София?

  • 21 611
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 991
Моля за отговор. Grinning
Мъжът ми скоро мина изпита и сега трябва да ходи на въпросния курс. Изпитът му беше в Габрово, не знам защо не може да кара и курса там, сега ми се обади да съм го търсела тоя курс в София, че ще идва сега за няколко дни. Обаче на мен страницата на БЧК не ми се отваря newsm78, а другото, което ми излиза от гугъл са новини за кръводаряване...

Моля, ако някой го е карал, да  каже къде се ходи, цена, телефон някакъв да звънна да питам?
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 195
http://bgmaps.com/map.asp?sid=1481522248a43d151be903f4367fc652&a … amp;Map49_45.y=17 - тук се намира, отиаш първо да се запишеш - има часове от 10 сутринта и от 16.00 следобед, към 3 - 4 часа е, на мне ми взеха 26 лв.
интересно е, кофтито е, че трябва 2 пъти да се разкарваш - веднъж да се запишеш и втри път за самия курс Wink

# 2
  • Мнения: 1 520
Moon Walk, е дала точно мястото.
Намира се точно на спирката на трамвай 20 и 22 на Дондуков в посока Операта.
То е една къща, след като влезеш в нещо като дворчето.

Стига се с тези два трамвая, там спираше и 77 мисля, всичко, което върви по Левски, тролейте от Сточн гара, които качват байра.

Ако се ориентираш за мястот много лесно се намира.

# 3
  • Мнения: 6 991
Благодаря! Мястото го знам, минавала съм от там. Grinning
Всеки ден са, нали? Ние единия ден ще го запишем, че имаме път от там, на другия ще го водя, поне да имам повод да се вясна в СУ, докато го чакам Joy

# 4
  • Мнения: 1 520
Благодаря! Мястото го знам, минавала съм от там. Grinning
Всеки ден са, нали? Ние единия ден ще го запишем, че имаме път от там, на другия ще го водя, поне да имам повод да се вясна в СУ, докато го чакам Joy

Аз помня че са всеки ден, около час и нещо продължаваше.
Но може на Moon Walk, да е по-вярно гледам пише, че е по-дълго.


# 5
  • Мнения: 2 550
запиши го по телефона, защото не винаги има места за следваищя ден Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 991
 newsm78
Дайте телефон тогаз Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 550
пробвай на този телефон - 02 / 816 47 23

# 8
  • Мнения: 1 492
Да и аз се записах преди време по телефона. Аз имам този номер  843 10 47

# 9
  • Мнения: 2 550
Да и аз се записах преди време по телефона. Аз имам този номер  843 10 47
сигурно е този
аз другия го намерих набързо в нета
нали не работи страницата на БЧК и само това намерих

# 10
  • Мнения: 6 991
Да и аз се записах преди време по телефона. Аз имам този номер  843 10 47
Това е, свързаха ме със секретар, ще звънна по-късно.
Благодаря много, момичета. Като вземем кола, ще се похвалим Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
Не можеш да се запишеш по телефона.Трябва лично с лична карта на място да отидеш.Записват за около седмица ,две напред.Таксата е 24 лева.Имат помещение за курс и в кв.Бели брези.Но записването е на Дондуков.

# 12
  • Мнения: 1 492
Не можеш да се запишеш по телефона.Трябва лично с лична карта на място да отидеш.Записват за около седмица ,две напред.Таксата е 24 лева.Имат помещение за курс и в кв.Бели брези.Но записването е на Дондуков.
Това да не е от скоро? Аз се записах по телефона и на място платих таксата. За курсовете на Дондуков говоря.

# 13
  • София
  • Мнения: 570
Не можеш да се запишеш по телефона.Трябва лично с лична карта на място да отидеш.Записват за около седмица ,две напред.Таксата е 24 лева.Имат помещение за курс и в кв.Бели брези.Но записването е на Дондуков.

 Peace

Аз ходих на курса преди около 2 седмици.
Ходи се на място, за да се запишеш и да платиш. Има много желаещи, за това дават часове за след 2 седмици. Курсът продължава 4,5 астроном. часа. Ако ще се подава заявление за шоф. книжка в провинцията, трябва да се направи ксерокопие на свидетелството, което дават от БЧК, и после да се отиде пак на Дондуков, за да се завери копието.

Общи условия

Активация на акаунт