Дайте ми съвет, моля ви!

  • 870
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
От един месец и половина бебето ми е на прегомин -хидролизирано АМ и откакто сме на него неще никак да яде, още като види шишето и настава истеричен рев и грам неще да хапне. Пробвах да го подслаждам с какво ли не но нестава. Предитова беше на Нутрилон нисколастозен и си го ядеше много добре. Яде си го нутрилона 2 месеца без проблеми но поедно време трябваше да и даваме антибиотик и 2 дни след приема на антибиотика направи алергична реакция обаче не е сигурно от него ли е или от нещо друго и сега гастроентеролога при който ходим настоява да яде само прегомин и месни пюрета. Обаче неще грам да хапва мъчим се вече 1,5 м. и е страшен кошмар пищи , дере се и не хапва. Вчера не издържах и взех една кутия Нутрилон нисколактозен и си се наяде и беше супер доволна, дадох и две три яденета от него. Сега какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Говори с педиатъра и с гастроентеролога, отново. Потърси и друго лекарско мнение, щом не е сигурно, че реакцията е от Нутрилона. Милото детенце. Дано бързо да се разреши проблема

# 2
  • Мнения: 142
няколко пъти вече говорих с гастроентеролога и настоява да е на това мляко , обяснявам и но тя, не ще го храните с това и с месни пюрета, а бебето ми за пюре хич неще  и да чуе

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 12:41 от babajaba123

# 3
  • Мнения: 27 524
Отиди при друг педиатър за друго мнение. Не сменяй млеката на своя глава.

# 4
  • Мнения: 142
да не ги сменям на своя глава но какво да правя като гастроентеролога настоява на това АМ а не издържам да я гледам гладна и ревяща по цялден седмици наред

# 5
  • Мнения: 441
На твое място бих завела детето при друг педиатър.По-добре да платя един преглед ,отколкото да не знам какво да правя  Peace.Успех и пиши после какво са ти казали.

# 6
  • Мнения: 142
на кой точно педиатър да се доверя

# 7
  • Мнения: 441
Нямам представа,аз съм от Разград.Ти от къде си?Може някоя мама от твоя град да ти препоръча педиатър .

# 8
  • Мнения: 142
от София

# 9
  • Мнения: 288
още ли е с алергия или и мина

# 10
  • Мнения: 142
как да разбера аз дали има още алергия или и е минала

# 11
  • Мнения: 288
ами има ли пъпчици ,петънца,разстроиство- нещо видимо

# 12
  • Мнения: 441
Извинявай, ама на колко места си пуснала темата  newsm78

# 13
  • Мнения: 142
pisanka2001 - не няма пъпчици нито разстройство до тук поне


titania - на две защо?

# 14
  • Мнения: 441
Ами по принцип тема с едно и също питане се пуска на едно място  Peace .
Защо не заведеш детето на друг педиатър,явно тук няма кой да те насочи към някой определено.Нямаш ли приятелки с бебета,иди при техните лекари  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт