Оптика на прилични цени в София

  • 16 192
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте,
Търся си оптика в София за направа на очила с диоптрични стъкла на приемливи цени.
Искам стъклата да са фотосоларни и с анти рефлекс. Ако сте доволни от някоя оптика,
моля споделете  Grinning

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз си направих страхотни очила в оптики Грандоптикс, тази на граф Игнатиев точно след пазарчето, от дясната страна, ако идваш от площад Славейков.

Имат офталмолог, правят ти преглед, избираш си рамка и ти избират стъкла на различни производители според предпочитанията ти. На мен ми излезе всичко около 190 лв, но рамките ми бяха доста скъпи Simple Smile

В тези оптики работи една наша мама тук от форума - писна ми Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=4144

Можеш също да питаш и Мина, тя също се занимава с оптики и може да ти помогне Simple Smile

# 2
  • Мнения: 86
Страшно съм доволна от Magic Optic, която се намира на около 20 м. след хотел Хемус, посока бул."Черни връх", малко след ресторанта на Астор. Разнообразието е голямо, но нещото, с което ме спечелиха е обслужването - винаги ще те посрещнат с усмивка и дори да пробваш 20 чифта очила, ще бъдат все така мили и любезни:) За едно лято си купих два чифта слънчеви очила от тях, а диоптричните ми са на Genesis и пак са от тяхната оптика. Другата им оптика е на бул."Ломско шосе", малко след пазарчето. Дано там намериш това, което ти е необходимо newsm10

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Такаа, срещу бившия х-л Севастопол на Раковска и Графа, на 20 метра от пл. Славейков има една аптека с оптика.

Цени на очила рамка+стъкла=35-40лв.
Олекотени стъкла, 20% намаление за ученици и пенсионери.
Единствената аптека с оптика там, няма да я объркаш.
Правят и тъмни очила със стъкла полароид и рамка по избор.

Успех!

# 4
  • Мнения: 3 268
На Красно село в локалното,до трамвайната спирка има евтина оптика.Но и качеството не е от най-високите.Ти питаш за евтино,е там е евтино.

# 5
  • Мнения: 72
Питам за евтина, защото си имам едни хубави очила, а тези ми трябват за шофиране през лятото.
Благодаря Ви.

# 6
  • Мнения: 86
Със сигурност няма да сбъркаш, ако отидеш в оптиката, за която ти казах newsm10 Като им кажеш лимита, който си си определила да дадеш за очила и те ще ти предложат най-добрите варианти за тази сума. Успех ти желая!!!

# 7
Az imam optika v Mladost 1 bl.15a ako iskate elate i shte izmislim neshto hubavo na niska cena.

Общи условия

Активация на акаунт