Моля, препоръчайте ми заведение в София подходящо за абитуриентски бал

  • 4 023
  • 7
  •   1
Отговори
Заведението да е за около 45-50 човека, да има музичка, да не е безбожно скъпо, да можем да си внесем алкохол. Надявам се условията да не са твърде много и неизпълними.
Очаквам и предложения за просто хубави заведения, за които не знаете дали отговарят на условията, пък аз ще си ги прозвъня в следващите дни и ще ги проуча.

Предварително благодаря за предложенията!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 150
Ако е за бал тази година, абсурд. Всички по-сносни места вече са заети, за това трябва по-отрано.

# 2
Ако е за бал тази година, абсурд. Всички по-сносни места вече са заети, за това трябва по-отрано.


И все пак... Grinning

# 3
  • Мнения: 102
 Rolling Eyes доста си закъсняла и все пак заведението се казва "на върха" намира се в горна баня и има много красива градина, прекрасно е за всякакви официални поводи Heart Eyes
ако си заинтересована ще ти напиша ЛС със кординати утре newsm78 само кажи..
 Praynig си прекараш добре бала,защото той е ценен и незабравим миг,който никога не се повтаря повече. Hug Както казват хората можеш да се омъжваш,развеждаш,раждаш деца много пъти,но бала е един Peace

# 4
Rolling Eyes доста си закъсняла и все пак заведението се казва "на върха" намира се в горна баня и има много красива градина, прекрасно е за всякакви официални поводи Heart Eyes
ако си заинтересована ще ти напиша ЛС със кординати утре newsm78 само кажи..
 Praynig си прекараш добре бала,защото той е ценен и незабравим миг,който никога не се повтаря повече. Hug Както казват хората можеш да се омъжваш,развеждаш,раждаш деца много пъти,но бала е един Peace

Моля те за координати! Praynig Praynig Praynig

# 5
За това ли става дума?! - http://www.navarha.com/cont.html


Утре ще им звънна, сайта е обещаващ! Grinning

Все пак, продължавам да се надявам на още предложения. Praynig

# 6
  • Мнения: 4 195
Пусни чичко Гугъл, много ще ти помогне. На прима виста се сещам за малката зала а Славяни, където се събира форума на срещи, има едно заведение, в жк Свобода - до Северния парк - много прилично, харесва ми как готвят, за други не се сещам в момента newsm78

# 7
  • Мнения: 1 817
Моят бал беше в дипломатическия клуб в Горна Баня. На половинката във Военния клуб. На братовчед ми в НДК горе в панорамата. Все любими места... Hug

Общи условия

Активация на акаунт