Мили момичета помагайте!?

  • 3 242
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Преди малко се прибрах с резултатът от поредното микробиологично изследване, цитирам... "Масово лактобацили с издължена форма - бъзможна диагноза цитолитична вагиноза... лечение с Аугментин"...  #Crazy
... или аз съм прекалено ошашкана или не знам, но не намирам нищо за въпросната вагинозааааа  #Crazy #Crazy
Имах аборт с близнаци в края на февруари и се надявах, че няма да има проблеми след изтичането на 6 месечния срок,  но ето на...  Cry
В другиден ще си посетя доктора с резултатът и от цитонамазката, който чакам..., но бих желала да получа повеча информация от вас!!!???

# 1
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
За съжаление нищо не мога да кажа, но явно е възпаление щом ти изписват антибиотик и то доста силен.
Дано всичко е наред! newsm17

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Мила, аз бях с бактериална вагиноза, и ентерококи. Лекувах се с Аугментин, Фасижин и Арилин рапид. Не ти ли назначиха лечение?

# 3
  • Мнения: 9 063
Това, мисля, е просто  бактериална вагиноза. Виж и тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1725
Как така - "възможна диагноза"  newsm78

# 4
  • Мнения: 74
Здравей rita_zita!  Hug
Здравей и на теб stef  Hug
Не получих никакъв конкретен отговор на въпроса си тук, но в сряда си посетих доктора(най-добрият в Стара Загора и не само). Резултатът от цитонамазката ми е перфектен!
От лекарят получих обяснението, че нямам вагиноза, а просто лактобацилчетата ми са видоизменени и ми назначи промивки с Тантум Роза за 7 дни и каза, ако течението ми не спре да мина на Аугментин, но аз настоях да започна да си го пия успоредно с промивките , за да се проключи!!!
Не знам защо микробиологичната лаборатория е формулирала така диагнозата. Даже Candida не ми изолираха и каквото и да било друго... само тези лактобацили с издължена форма! В общи линии докторът ме успокои и каза, че не е обезпокоително и най-вероятно се дължи на намаления ми имунитет..., а и то аз се скъсах да пуша, бях спряла да ям и т.н. ...
Това е от мен момичета, да ви се похваля, че от вчера не пуша  Embarassed и започнах да хапвам доста, но не ми пука... единственото, което искам е да съм здрава мама и да не попреча с нищо на бебчо когато се появи пак  Hug Hug
Успех на всички   bouquet

# 5
  • Мнения: 74
stef... ? погледнах линка към темата  newsm78 аз нямам такива оплаквания, а само леко течение... това е! За това и резултат ме изненада доста  #Crazy

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не виждам причина да се притесняваш. Лекува се, а АУГУМЕНТИНА е хубав, пречистен антибиотик. Дано бързо се оправиш и стигнеш заветната цел.   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 423
Не виждам причина да се притесняваш. Лекува се, а АУГУМЕНТИНА е хубав, пречистен антибиотик. Дано бързо се оправиш и стигнеш заветната цел.   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 700
Данче, дано всичко е наред и скоро се похвали6. Стискам палци.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт