КАК ВИ ПРЕДЛОЖИХА БРАК?

  • 9 369
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
В петък най накрая милото се престраши да ми даде един чудесен пръстен и да ме попита дали ще се омъжа за него Laughing Laughing Joy JoyЕ,въпреки,че ми се искаше да е по-малко по-романтичен  начин,аз се дадох  Blush
  Е,как беше при вас?както в мечтите или по-хубаво Grinning

# 1
  • Мнения: 6 167
Честито!!! Много щастие дълги години!!!


Нашият начин беше малко като на оперативка.
Седнахме, аз рекох, че мен тате няма да ме пусне в Италия без да съм госпожа, мъжът ми
се почеса  по главата, въздъхна и рече " а то какви документи  трябват , за  да се оженим".
И това беше. Без пръстен, без падане на колене, без оригинални хрумвания.
После и рокля нямах, а онзи ден в един ресторант мъжа ми подробно разказа на приятели, как на сватбата
сме били много доволни от храната, а всъщност ние празнувахме сватбата в съвсем друг ресторант  Mr. Green
Колкото и да звучи клиширано - важното е, че ме прави щастлива всеки ден.

# 2
  • Мнения: 6 991
Попита ме дали искам майка му да ми е свекърва една седмица след като се запознахме Joy Казах да на шега, мислех, че и той се шегува. На сутринта се оказа истина Shocked Човекът и датата беше нарекъл, и имената на децата, дето не ги иска още. Мда.
Иначе - в леглото, между секса... Mr. Green, на приглушена светлина. Гушнати.

# 3
  • Мнения: 364
Доста тъпо се получи! Joy
Аз знаех, че ми е купил пръстен, той знаеше, че аз знам и само се дебнехме!  Crazy
Той беше изпаднал в депресия от факта, че не може да измисли нетрадиционен и романтичен начин да ми предложи брак! Shocked
Така цял месец си лазихме по нервите. Накрая ме заведе на разходка в един невероятен планински почивен комплекс. Пихме кафе, а срещу нас - заснежените върхове на Стара планина. Гледката беше прекрасна! Аз, обзета от романтични чувства, се изцепих:
Виж какво, ако ще ми даваш пръстена, давай го! Crossing Arms Не мога повече да чакам, пък и друг такъв момент надали ще има скоро! Rolling Eyes

Той занемя, но...извади кутийката с така чакания пръстен. И ме попита, и аз казах "да"! Wink
И така. Ако някой си мисли, че предложението за брак става като по филмите, значи.....просто е гледал твърде много такива! Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 1 800
Тъй като мъжа ми имаше само няколко дни преди да си замине за САЩ, трябваше да определим ден, в който да си кажем дали се искаме един друг. Отидохме на почивка за няколко дни в Истанбул и там в градинката между Света София и Синята джамия падна на колене и след много романтично обяснение ми предложи и аз се съгласих Heart Eyes...Забравих да кажа, че в средата на монолога му, група френски туристи спряха до нас да се наслаждават на фонтана и стана  смешно, защото трябваше да ги чакаме да се мръднат....

# 5
  • Мнения: 1 317
Тъй като мъжа ми имаше само няколко дни преди да си замине за САЩ, трябваше да определим ден, в който да си кажем дали се искаме един друг. Отидохме на почивка за няколко дни в Истанбул и там в градинката между Света София и Синята джамия падна на колене и след много романтично обяснение ми предложи и аз се съгласих Heart Eyes...Забравих да кажа, че в средата на монолога му, група френски туристи спряха до нас да се наслаждават на фонтана и стана смешно, защото трябваше да ги чакаме да се мръднат....

Направо си ви представих  Hug

Нашето не беше нищо особено. Като разбрахме, че съм бременна, някакси в един глас се попитахме - кога ще е сватбата  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 3 878
не знам дали е оригинално, но аз се изкефих много!
почвахме да играем табла, той ми каза да я отворя и наредя, докато сипва виното и вътре сред пуловете блестеше моя пръстен! много мило и сладко беше. после падна на колене до мен и ми предложи Wink

# 7
  • Мнения: X
Ох, при нас беше смехория, щото казах "НЕ!", уж на майтап, пък той се засегна.
Даже бях надраскала една прочувствена история по въпроса, че то едни емоции, с две думи ли да ги опишеш. http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-desi/p2858.html

Чак сега като се сетя и прихвам да се смея.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Празнувахме Нова Година /2000г. - Милениума/ в Бургас в ресторант. Точно в  00,00 часа на колене и с пръстен в ръка ме попита дали ще се омъжа за него, а през това време хората тропаха хорце. Беше супер, макар че честно казано аз си знаех, че ще ми предложи тогава Whistling

# 9
  • Мнения: 917
малееееееееее като ви слушам, те вешите мъже много романтични бе. На моя може да се каже, че аз му предложих, е не точно но нещо такова. На него въобще му липсва романтика, направо не знам как го търпя. И ме заведе да ми купи пръстен в един магазин и като излязахме ми вика "хайде що не си го слагаш". Ама тя романтиката май е само по филмите. Даже като има повод да ми прави подарък ми дава някой лев и виха "хайде купи си нещо, ноли знаеш, че не съм по подаръците". един път се ядосах, че не ми прави подаръци и той като купил една китайска ваза - с кеф да му я забиеш в главата. от тогава и подаръците сама си купувам, ама то не е интересно и без друго си ми дава парички дали е с повод или без. еееееееееееееее такъв е живота, не ми е романтичен мъжа и това си е, но поне си ме гледа и търпи

# 10
  • Мнения: 3 423
И друг път съм го казвала.
Още като се запознахме, ми
каза, че ще се ожени за мен.
Отговорих му да продължава
да мечтае. Издебна рождения
ми ден. Напи ме. Съблече ме.
Сложи ми пръстен с диамант.
И аз, нали съм жена, клекнах.

П.С. За неверниците. Пръстенът
не е с цирконий. Да не повтарям.

# 11
  • Мнения: 917
И друг път съм го казвала.
Още като се запознахме, ми
каза, че ще се ожени за мен.
Отговорих му да продължава
да мечтае. Издебна рождения
ми ден. Напи ме. Съблече ме.
Сложи ми пръстен с диамант.
И аз, нали съм жена, клекнах.

П.С. За неверниците. Пръстенът
не е с цирконий. Да не повтарям.
ето това се казва мъж

# 12
  • Мнения: 814
Познавахме се от две години, последните шест месеца бяхме почти непрекъснато заедно и една нощ, в най-ранните часове на деня/ около 2-3 през нощта/, по едни стръмни и страшни завои на "Беклемето" ми предложи брак!
Да видя коя би отговорила отрицателно при пропастите от едната страна на пътя Joy Joy Joy!

# 13
  • Мнения: 814
Но пък сме заедно вече...30 години, навършваме ги на 28 май!

# 14
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз пък му развалих изненадата. Беше решил да ми предложи на рожденния си ден - 30 март, а аз подозирах, че от известно време го обмисля /той хич не умее да се прикрива/. На въпросния ден аз му изцепвам "Хайде, няма ли вече да ми предлагаш, че ми омръзна и накрая няма да се оженя за теб!" Той се вкисна, развалих му и рожденния ден и предложението. После нищо и аз реших, че след 7 години май наистина е взел, че е размислил.

След две седмици на брега на една река, на колене, с най-прекрасния пръстен, който съм виждала, ме попита дали все пак ще се омъжа за него. Един месец по-късно се оженихме.

Общи условия

Активация на акаунт