Ясли и детски в жк Надежда. Къде?

  • 548
  • 1
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Мили мами, скоро ще се местим в Надежда. Но съм много притеснена, защото не знам яслите и детските градини, а след няколко месеца ще ми се наложи. Прегледах темите в търсачката и справочника, но за този квартал не намерих нищо. Нито знам номерата им, нито пък отзиви за тях. Моля ви споделете мнението си и опита си.

# 1
  • Мнения: 5 468
Моето дете ходеше в 61 ясла на ул. Бял люляк (можеш да видиш на картата). Тя е само ясла, без градина. За това я и избрах. Мислех, че след като е само ясла, хората са специализирани много и ще обръщат по-голямо внимание на децата. Е, не знам, колко са обръщали, нямам оплаквания откъм гледане, просто защото детето ми още не можеше да говори. Общо взето съм доволна. Само че много боледуваше. Много. За това и я отписах оттам. За половин години, не са ме извикали на родителска среща Crazy, нищо не знам. Иначе базата е хубава, вътре е слънчево, просторно...

Сега е записана от септември в 42 ОДЗ в Надежда 5 (ул. Бели Дунав и Хан Кубрат), където ще ходи на детска градина. Впечатления, освен от база, още нямам. Базата им е хубава, имат музикален салон/танци, басейн и градината е просторна, според моите разбирания. Дворът не е много голям, което на мен, лично ми харесва. Директорката е млада и надявам се, че е в крак с новите разбирания за живота, а не от палеозойската ера.

Иначе, кои са градините и яслите в Надежда, спокойно можеш да видиш в списъка с детски заведения в София, като набереш на Гугъл.
Кажи после, коя градина си избрала Peaceи  късмет...

Общи условия

Активация на акаунт