Ще кумуваме другия месец - свежи идеи и закачки

  • 22 748
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Ами очаквам всякакви свежарски закачки и идеи. Чувам кумовете били важна част от събитието и много ми се иска да избягам от разните му там ритуали с мазни пилета и разпадащи се торти. Така че всичко, които вие сте прилагали като идеи или ви се е случвало е добре дошло  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 57
Бях свидетел как на една сватба си направиха шега с младоженците и се получи страхотно, след това го казах на една позната и те го направили на друга сватба и също е било много весело, та:
Намирате няколко ключа, разбира се, които не ви трябват и ги раздавате на момичета, жени, които ще са гости на сватбата. След като Кумът си каже словото, казва нещо от рода: .... сега "еди кой си" е вече женен мъж и трябва да се раздели с миналото си на ерген и ще помоля всички тук присъстващи жени, които имат ключове от апартамента му да му ги върнат сега.....
И в този момент, въпросните "жени, които имат ключ от апартамента му" стават и една по една му ги оставят на масата.
Не можета да си представите, какъв смях настана, защото те бяха раздали около 10-ина ключа.
Абсолютно същото може да се направи и с булката, само че естествено ще раздадете ключове на мъже. Просто помислете дали носят на майтап, защото все пак всеки би реагирал различно.
 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 57
Супер е  Mr. Green
Много забавно ми се вижда

# 3
  • Мнения: 917
еййййййййй страхотно

# 4
  • Мнения: 1 564
Много интересно звучи Grinning

# 5
  • Мнения: 3 622
Напълни балони с хелий в които предварително сложи лисчета с различни надписи от рода на "Всяка година ще те водя на екскурзия в чужбина", "Всяка сутрин ще ти сервирам закуската в леглото",
"Само аз ще мия чиниите" и разни такива весели обещания. И младоженците си избират балонче, пукат го и четат обещанието пред всички. И така се редуват докато свършат балоните

# 6
  • Мнения: 57
Да и това с балоните е интересно. Една позната ми предложи да сме пуснели 1 албум и всички да си напишели пожеланията. Не ви ли се вижда скучно?

# 7
  • Мнения: 4 380
Да и това с балоните е интересно. Една позната ми предложи да сме пуснели 1 албум и всички да си напишели пожеланията. Не ви ли се вижда скучно?

Всъщност, това се прави по етикет на западни свадби. Само че не се пуска, а албума си стои на едно място, където всеки желаещ може да си впише пожеланието. Често се прави специална маса за целта, там понякога слагат подаръчетата за гостите и на албума там му е мястото. Като мине някой да си вземе подаръчето, си вписва и пожеланията.

Това обаче не е работа на кумувете, а на организаторите на свадбата.

# 8
  • Мнения: 57
А нещо по така за ръченицата с мазното пиле и тортата да ми кажете. Това ми е проблема на мен. Искам нещо забавно да им спретнем на танцьорите, но в същото време да не се потим много с ръченицата.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 272
Защо не им организирате фоерверки, ако е вечерна сватбата?

# 10
  • Мнения: 364
Ето какво видях на една сватба:

Надути балони, като във всеки един има малки бележки със забавен текст.
Младоженците един по един си избират балон, пукат го и четат бележката.
Примерно:
 - да поднася закуска в леглото на съпружеското тяло
 - да прави масаж на половинката
 - регулярно да изхвърля боклука
 - да готви, в случай, че не може, да осигури места в най-хубавия местен ресторант
и т.н...

Забавно беше! Peace

# 11
  • Мнения: 29
Най-важното е, според мен, да ви е весело и да се почувствате наистина близки. Все пак ставате духовни родители на тези хора. Това с мазното пиле може и да е весело - приятелят ми хич не може да танцува, а какво остава за ръченица  smile3555  Но на сватбата на нашите приятели той доста умело успя да измъкне пилето Simple Smile
Ние се постарахме, подаръкът ни да е наистина личен и да е 'семеен'.
Аз освен това помагах на булката с приготовленията и в деня на сватбата и помагах да се облече  Grinning

Изобщо, от всяка една ситуация можеш да направиш нещо запомнящо се.

# 12
  • Мнения: 90
Това с балоните не трябва ли да го направи водещия на сватбата, а не кумовете?

# 13
  • Мнения: 57
Момичета, вече имам някаква идея как ще ги изненадаме младоженците Simple Smile Събираме ключове за една от предните идеи Simple Smile Ако имате нещо друго като идеи споделяйте, има още време до сабитието.

# 14
  • Мнения: 433
И аз ще съм кума, така че и аз ще се радвам да прочета някоя по забавна традиция:)

Общи условия

Активация на акаунт