кръводаряване и мензис

  • 1 006
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Здравейте, в края на април се наложи да дам кръв заради операцията на моя приятелка. Всичко мина лесно, не съм имала никакви проблеми след това, но сега мензисът ми закъснява вече повече от седмица, което не е характерно за мен. По принцип цикълът ми е на 26 - максимум 28 дни и е така от години. Направих си тест Sure check и е отрицателен. Има ли вероятност закъснението да е свързано с кръводаряването или пък тестът да не отчита ранна бременност? Не смея да се надявам на второто, защото преди време се разочаровах от тест, в който имаше много бледа втора чертичка, но няколко дни след това прокървих.

# 1
  • Мнения: 1 248
здравей пусни си изследвания за кръвен тест  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Аз мисля че не би трябвало кръводаряването да се отрази на менструацията ти, ама не съм сигурна.

Направи пак тест след няколко дни. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Закъснението няма нищо общо с кръводаряването. Понякога се случва без причина, др. път има хормонален проблем. Стискам палци обаче причината да е бебче. Случва се тестът да не отчете. Една седмица е доста - най-добре направи кръвен тест в някоя лаборатория.

# 4
  • Мнения: 384
Благодаря ви, ще изчакам малко с кръвния тест, че ще ми дойде много след кръводаряването. Дано все пак Sure check да не е бил точен. Ще пробвам пак в края на седмицата, ако дотогава не ми е изскочило сърцето.

# 5
  • Мнения: 7 718
Възможно е да е от кръводаряването, организмът има защитни реакции.
Но е възможна и да е бременност. Направи тест.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 11:15 от Lali

# 6
  • Мнения: 2 423
ДАНО ДА Е ВТОРОТО БЕБЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Flutter Praynig
можеш да се допиташ до компетентен доктор дали кръводаряването дава такъв резултат
Лали е права за защитната реакция но за 100 процента питай доктор

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 00:37 от maiapetrova

# 7
  • Мнения: 384
Кръвният тест потвърди, че е бременност, но загубих бебето.  Cry Явно не ми е било писано да стане сега, въпреки че много се надявах.  Cry

# 8
  • Мнения: 1 951
Съжалявам, мила. Дано скоро можеш да се похвалиш  Hug

# 9
  • Мнения: 4 298
Пухче, как разбра че си го загубила? Аз нали до последно се надявам и си мисля, че често има прокървяване при ранна бременност, а плодът се развива.
Направи още един кръвен след два дни и сравнете стойностите.
Предният път го забрави, сега ще е различно!
Успех! Praynig

# 10
  • Мнения: 384
Не знам, прокървих много силно. Не се надявам. Имах лошо предчувствие. Но следващия път ще стане. Прекалено силно го искам, за да не стане.

Общи условия

Активация на акаунт