Удължаване на косата с шнолички

  • 1 552
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте,
Мисля да си удължавам косата и се спрях на варианта с шноличките. Останах с впечатлението, че това е най-безвредния за косата метод. Притеснявам се, обаче, дали ще мога да си я слагам сама добре.
Ще се радвам на мнения и опит от момичета, които са си удължили косата по този начин или имат впечатления.

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Ще можеш, не се тревожи. Много е лесно. Разделяш си косата и си прикрепяш шнолите! Успех!

# 2
  • Мнения: 423
A откъде ги купуваш тези шнолички? Или ходиш във фризьорски салон?

# 3
Ще ми я правят във фризьорски салон.

# 4
Чувала съм, обаче, че в магазина на Магама продават и само шнолички, които можеш да си пришиеш към треси.

# 5
Аз си слагам така коса. На два реда е. Разделям косата и ги закачам. Много е лесно. Все едно си слагаш диадема. И аз мислих, че ще е трудно а се оказа фасулска работа. Но не знам дали си заслужават парите, защото бързо ми мина мерака. А и моита коса е чуплива и ту изправям моита коса, ту изкуствената.
Вие за колко си ги взехте?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета аз имам коса на кичури,има ли някой представа къде могат да ми я направят за поставяне с шнолки? newsm78

# 7
Мился, че във всеки салон, в който слагат или продават такъв тип коси ще могат да ти я направят. Тя до колкото знам трябва да се зашие. и после се слагат щиките. Мойта така беше. Ена приятелка скоро си взе коса и я зашиха в един салон в белите брези. ако те интересува мога да ти дам адрс

# 8
Шноличките не се зашиват. Те наподобяват фибички тик-так, но са по-широки и с нещо като гребенчета накрая. ... Иначе, косата с тези "шнолички" ще ми излезе около 450 лв. Има значение колко е далга косата. Моята е около 40-45 см.

# 9
Шнолките не са зашиват, но когато косата е на кичури се зашива, за да стане на редове. А ми се струва, че доста ти искат за косата. Потърси и на други места. При мене са два реда, косата ми стига до малко над кръста. И това струваше 250

# 10
  • Мнения: 16
Къде в Бургас продават такава коса?

# 11
Моята коса ще е на 4 реда, а и ми дават гаранция за косата, може би затова ти се струва по-скапа.

# 12
  • Мнения: 890
Интересно ми е да разбера в какво се изразява тази гаранция за косата?
И на мене да ми бяха казали 400лв след като ми е харесало нямаше да се поколебая. Аз само те съветвам да се консултираш и другаде, защото мойта е 200лв и разилката е на половина. Знаеш, че има много места, на които предлагат едно и също нещо на различни цени. За информация мога да ти кажа, че на мене косата ми се закача на две места в главата. Казвам два реда, но иначе всеки от тези два е с по два реда. Така че общо са четири, които се закачат на две места. Освен това косата ми е дълга до кръста. Ти си преценяваш, но не е зле да разучиш още и да провериш и други места.
А това, че дават гаранция за косата е голяма смешка. Както и с много, от нещата, за които се дава гаранция.

# 13
За съжаление вече съм я поръчала, но все пак благодаря. Може би наистина беше по-добре да се поинтересувам повече, но нямам много време . Питах единствено в  Дима Стил, но там цената беше доста по-висока.

# 14
  • Мнения: 423
Чувала съм, обаче, че в магазина на Магама продават и само шнолички, които можеш да си пришиеш към треси.

треси? Аз ли съм неграмотна:) Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт