Некадърни майстори

  • 3 524
  • 11
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 97
Здравейте мами да ви се оплача и да ви предупредя за едни много некадърни майстори. Случайно ако решите да правите ремонт никога ама никога не наемайте майстори от "Домашен майстор" ето и адреса http://www.domashen-maistor.com/index.htm. Това са най-некадърните и нагли хора които съм срещала  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
съжалявам, за това, че не си попаднала да майстори...
Би ли споделила с нас, за какво става въпрос?

# 2
  • Мнения: 263
Хубаво е, че предупреждаваш за такива неща  Peace

# 3
  • Мнения: 1 426
Тия същите на братовчедка ми покрай всичко друго оставиха сифона в банята да стърчи 4 сантима над плочките - предсавяте ли си?!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 97
Тия същите на братовчедка ми покрай всичко друго оставиха сифона в банята да стърчи 4 сантима над плочките - предсавяте ли си?!

значи не само аз съм прецакана  newsm61 newsm61 newsm61 ама братовчедка ти защо не ги е гръмнала  #2gunfire че сега на земята да има трима некадърни майстори по-малко  Rage те не случайно хората са казали майстор да ти невлиза в къщата.

Цитат
съжалявам, за това, че не си попаднала да майстори...
Би ли споделила с нас, за какво става въпрос?
   

Накратко тръгнахме да правим ремонт и започнахме с банята. Майсторите с които се бяхме уговорили ни смениха тръбите-перфектно и на страхотна цена, но докато си купим плочки , мивка, моноблок, нови аксесоари и т.н.(забавянето от наша страна не е умишлено просто така се случи) и хората си хванали нов обект. Нормално не им се сърдя на хорта работят качествено и на добра цена. И понеже без вода не се живее(пък те казаха че след месец идват да довършат) ние се юрнахме да търсим нови по спешност и така попаднах на тези идиоти и некадърници. И от тогава почна голямото ходене по мъките и късане на нервите. Тези простаци ми скъсиха живота поне с 5 години, а най-лошото е че и децата пострадаха макар и коствено заради тях(бях изпаднала в нервна криза). Дано повече да не ги срещна до края на живота ми. Аз бих им се оттепала ама ще ме опандизят smile3512 People Cop

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Някой препоръча ли ти ги, или ти хвана първите, които намери?  newsm78

И в крайна сметка не разбрах какво са оплескали "майсторите"....  newsm78 Няма ли начин да ви върнат парите?

# 6
  • sofia
  • Мнения: 97
Някой препоръча ли ти ги, или ти хвана първите, които намери?  newsm78

И в крайна сметка не разбрах какво са оплескали "майсторите"....  newsm78 Няма ли начин да ви върнат парите?


Не никой не ми ги препоръча просто ги намерих в нета(на онче бонче ги избирах измежду други две фирми  smile3511)

Ами като почнем от това че не налепиха плочките както трябва(стенните), след това тези на пода ги разбиваха защото нямаше наклон(не ни трябвало нали банята не ще се мокрила), после ме караха да си сменям батерията за мивката защото тази която си бях взела(с автоматично оттичане) не била хубава-май по скоро незнаеха как да я монтират, след това ми обърнаха вратичките на душ кабината и водата вместо да се стича в поддушовото корито се стичаше навън(гадовете не си измерили точно и ако е трябвало да я монтират като хората трябвало да къртят- е така или иначе къртиха и я оправиха слава богу), после при оправянето на душ кабината ми счупиха мивката- е купихме си нова(без да я платят smile3515), три дена не можаха да ми монтират моно блока(накрая си викнахме друг майстор да я сложи), накрая не бяха монтирали и новата батерия правилно и ми мокреше стената на кухнята абе ужас  newsm61 smile3514 newsm61. Има и някой по-дребни работи, но стана много дълго пък и като се присетя през какъв ад минах и направо  Rage Rage Rage newsm45 newsm45 newsm45.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 97
А за връщане на пари и дума не може да става. Пък и аз вече ги прежалих, халал да са им  Rage

# 8
  • Мнения: 576
Ох, и ние правим ремонт на новото ни жилище вече ТРЕТИ месец.... Сменихме 3 групи майстори..... уж с препоръки, уж познати... направо не ми се говори! Всички са мърлячи. Най-накрая 4-та група довършва, останаха само за оправяне окачените тавани. Надявам се до 2-3 дни да станат готови(да не ме чуе дявола). Обаче започват проблеми с фирмата за обзавеждане. Всичко сме платили авансово, дано не се издънят.

# 9
  • Мнения: 157
Ама защо плащате предварително?А ако си плащала накрая ,защо им даде всичките пари?Защо не си удържа щетите?
Когато правим ремонт аз съм винаги сянка на майстора.Две плочки ако залепи минавам за окачествяване , и съм си такава за всеки ремонт.На края на ремонта им става вече лошо от мен.Трябва контрол.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 97
Не не им дадохме цялата сума за която се бяхме уговорили. А трудно можехме да ги контролираме защото аз се изнесох с децата при майка ми а другото домочадие ходеше на работа и обикновено чак след като са осрали работата забелязвахме че нещо не е наред и тогава почваха разправиите, но след дъжд качулка!  smile3516 smile3516 smile3516

# 11
  • Русе
  • Мнения: 86
Радвам се, че не сме единствените прецакани Simple Smile. Нашият "майстор" ни въртя повече от месец, докато започне с банята. Накара ни да купим купища излишни материали (пясък,цимент,лепила и др.), за да направи наклона на пода и след като мъжът ми мъкна всичко като грешник до третия етаж, той използва съвсем малко и после айде пак навън #Cussing out.
Идваше нощем да работи (бяхме му дали ключ) и нямаше контрол от наша страна. После намерихме патрончета с водка и др такива. Започна да лепи плочките и полвината ги начупи (така си били в кашона). А накрая, като сам видя каква работа е свършил заряза банята недовършена, остави ни ключа на масата и повече никога не го видяхме, за да му благодарим #2gunfire. Е хубавото е, че не му дадохме и лев, а и той не дойде да си иска(и как). Но пък сега наклона на пода не води към сифона и ритаме вода като луди всеки път Twisted Evil. А и малкото плочки, които налепи вече почнаха да се клатят.
Съвет : не наемайте хора преди да сте виждали предишна тяхна работа и НЕ им плащайте предварително!

Общи условия

Активация на акаунт