какво бихте искали от бащата на детето/децата

  • 2 348
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Отдавна се каня да ви питам. Във всяка една ситуация отношенията са различни. Едни са добри, други не толкова.
Но какво всъщност бихте искали от бащата, ако зависеше само от вас да определите условията? Като издръжка, време, отношение и всичко, което се сетите.
Кой според вас е идеалният вариант?

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 18:25 от Stun

# 1
  • Мнения: X
С ръка на сърцето ще си призная,че от него исках само едно.След развода да не се сещаше за нас.А не той тогава се сети,че имал  дете..Ако ни беше зарязал,синът ми по-лесно щеше да приеме промяната в живота си.А той го обърка още повече. Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 8 348
искам да се откаже от бащинството, но няма да иска
искам перманентно разрешително за пътуване зад граница, но е юридически невъзможно
искам да е друг човек, но това е фантастика
искам да не ми се налага да мисля за него дори веднъж годишно

# 3
  • Мнения: X
А модератора ще ни изпълни ли исканията? Joy

# 4
  • Мнения: 2 327
Ако пратите на лични координати на въпросните бивши Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 634
От моя не искам друго, освен да си плаща издръжката и да взима децата по веднъж в месеца... ама явно му се вижда на нагорно. Уж ще вземе, пък няколко дни преди това се обади и отметне от думата си. Писнало ми е никога да не мога да направя планове за следващия уйкенд, защото току виж той не ги вземе.

# 6
  • Мнения: 1 731
Внимание и любов...но уви!  Sad

# 7
  • Мнения: 515
Искам само да продалжи да ги обича ,въпреки новия си живот. Sad

# 8
  • Мнения: 1 327
да се интересува от детето
да помага в отглеждането й /включително финансово/
да я обича, така както аз я обичам

мда... елементарно за някои, непосилно за други  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Да отделя време и внимание, толкова колкото малкато го иска!
Да не забравя издръжката..ако може и да я актуализира!
Да подкрепя моите методи на възпитание когато е с малката, а не да я връща разплакана.
Да не я забравя независимо как и какъв ще е личният му живот нататък.

Засега горе-долу се справя и аз съм кротка, малката се чувства щастлива, а БНД помага за дребните ремонти в къщи Wink Wink Wink

# 10
  • Мнения: 357
Искам невъзможното! Искам да е отговорен, да си обича детето Heart Eyes, да си плаща редовно издръжката Money, да мога да разчитам на него за нещо свързано с детето, да му се обадя, когато имам проблем и той да се включи в разрешаването му, искам да се държи човешки с мен, искам... май много искам. Rolling Eyes
Знам, че това е невъзможно, затова бих била доволна, ако се откаже от родителските права, които и без друго не упражнява, но той е толкова ... Sick, че и това няма да направи ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 299
Хммм, ние нямаме проблеми с издръжките...искам да се разбираме по-добре...искам да се занимава повече с нея...искам..искам..и аз не знм какво точно искам вече Crazy
Сигурно, ако никой не ме пита какво искам...ще имам повече искания...Simple Smile)))))))

# 12
  • Мнения: 332
С ръка на сърцето ви казвам,че искам да ни забрави.Не ми трябва мизерната издъжка.И без друго опъвам за всичко сама в отглеждането на детето си.Aз като ще му се моля да си вижда детето и да го обича/не че не го обича по свой си начин,но не е достатъно/....не благодаря.
Искам това,което е най-добро за детето ми.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 11:04 от mickymarij

# 13
  • Мнения: 332
Хммм, ние нямаме проблеми с издръжките...искам да се разбираме по-добре...искам да се занимава повече с нея...искам..искам..и аз не знм какво точно искам вече Crazy
Сигурно, ако никой не ме пита какво искам...ще имам повече искания...Simple Smile)))))))


Много точно казано

# 14
  • Мнения: 2 863
Ами каквото зависи от мен съм го направила. По настоящем си виждат децата, дават пари - кой колкото може, обичат ги, в което не се съмнявам, а което е по-важно за сега и децата не се съмняват. 
Ами май друго не искам, мога да разчитам много на единия, на другия според зависи Joy
Е малко повече време с децата би било много добре, някоя и друга почивка с тях, ей такива неща..... но в общи линии се старая да не забравям, че се държат прилично и не им искам повече отколкото могат:))

Общи условия

Активация на акаунт