Кое е по ефикасно?

  • 1 861
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Ами за коликите SadСинът ми е на 41 дена и от една седмица е с ужасни Mr. Greenколики, педиатърката ни изписа Еспумизан, обаче ефект нулев.......Днес му купих Саб и мисля да му дам. Някой ползвал ли е Саб, има ли ефект поне минимален от него и бях чула че запича?

# 1
  • Мнения: 439
Първия чай на бебето с копър на HIPP-върши чудеса,само с него и нямахме никакви грижи

# 2
  • Мнения: 502
Силно препоръчвам капките Babynos. Давах само когато започнеше кризата и детето се успокояваше и заспиваше веднага. Важното е да имаш търпение, така или иначе това е период, който ще отмине.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 819
Ние бяхме със Саб, Еспумизан не ни помогна. Активното вещество и в двете е дно и също, само че във Саб е по-концентрирано.

# 4
  • Мнения: 576
Ние ползвахме само Саб симплекс. При нас имаше ефект, не се запичаше. Давах по 10 капки преди всяко ядене..... някъде до към края на 3-иямесец.

# 5
  • Мнения: 6 029
масаж на коремчето също прави чудеса!!! пробвай, преди да даваш капки!

# 6
  • Мнения: 473
При моя бебо чудеса няма, обаче малко поне го успокоява гел против колики MediCline baby на някаква чешка фирма. Маже се коремчето и успокоява поне малко. Иначе Саб симплекс никакъв ефект, нито чайчета нищо. Реве та се къса. Вече незнам на кой свят се намирам.

# 7
  • Мнения: 2 039
Нищо не помага,търпение му е майката,гушкане,милване по корема,това е  Peace Изчезват за миг точно така,както са се почвили  Peace

# 8
  • Мнения: 1 555
Давала съм на сина всички възможни капки за колики на бг пазар, но ефекта беше 0, затова купих чрез поръчка Инфакол и определено се родихме

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Бейбинос! При нас беше безотказно.

# 10
  • Мнения: 574
Симона за щастие нямаше кой знае какви колики,давала съм Саб симплекс превантивно и мисля че я поуспокояваха Peace

# 11
  • Мнения: 4 451
На моята дъщеря нищо не помогна. Правих също и чай от анасон. Но в крайна сметка, след 3-тия месец коликите си изчезнаха от самосебе си.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
При нас ефекта беше максимален.Нищо друго не ни помогна така ,както Саб Симплеск.

# 13
  • Мнения: 545
И на моето дете нищо не му помага. Пробвах Саб, Еспумизан и после Инфакол. Сега се чудя дали да не взема каките Бейбинос, виждам, че има доволни от тях. И при тях ли основната съставка е симетикон? Само тях не съм ги ползвала. А чайчетата отказва да ги пие, дори и подсладени.
Вече незнам на кой свят се намирам.
Все едно,че аз съм го писала.  Sad

# 14
  • Мнения: 1 212
Ние бяхме със Саб, Еспумизан не ни помогна. Активното вещество и в двете е дно и също, само че във Саб е по-концентрирано.

 И при нас то беше по ефикасно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт