Най-шантавото нещо? :)

  • 538
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 890
Какво е най-шантавото нещо, което сте правили? Независимо каква емоция е предизвикало то у вас - страх, вълнение, адреналин. Аз например като малка избягах от детската градина заедно с една приятелка. Избягахме по обяд и се скриме в блока, в който живеехме. Той беше до детската градина. Естествено учителките бързо ни намериха и последва  bash а после вкъщи  smile3512 Като си помисля голям майтап е било. А друго - преди няколко години скочих с бънджи от кран. Невероятно усещане:) Разбрах какво означава да ти се покачи адреналина...
Споделете и вие, моля Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 629
Скачала съм с бънджи, летяла съм с парапланер, летяла съм с кола, приземявала съм се с мотор, с македонски военен хеликоптер съм летяла, скачала съм от второто на кулата в басейн без да мога да плувам, зарязах един заради брат му, работя за удоволствие, но за жалост почти безплатно, печеля ли кола лайт?

# 2
  • Мнения: 6 029
Скачала съм с бънджи, летяла съм с парапланер, летяла съм с кола, приземявала съм се с мотор, с македонски военен хеликоптер съм летяла, скачала съм от второто на кулата в басейн без да мога да плувам, зарязах един заради брат му, работя за удоволствие, но за жалост почти безплатно, печеля ли кола лайт?

лилийййй  smile3501 цяло стекче кола лайт...

# 3
  • Мнения: 4 451
мюриель, направо ти завидях. Laughing Ще те черпя даже две коли лайт! Hug
Ами аз май не съм много по шантавите работи. Секс с мъж за една нощ? Май това е. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 750
Всичко, що съм правила, съм го правила щото съм инат и от дума не разбирам. В тоя ред на мисли е бидело възможно и да не оцелея. Ма съм цяла. Шантавото тепърва предстои, сигурно.

# 5
  • Мнения: 5 299
Цял живот само простоти съм правила...то не е за разправяне Mr. Green няма и да ми стигне времето Twisted Evil
Още на 4-5 год. като съм била в градината, замъкнах през деня сестра ми(която е с 11 месеца по-малка) и реших, че трябва да избягаме от градината. Блока ни е отсреща през улицата. И така..издебнах лелките, гепих сестра ми под ръчичка...и избягахме...в нас се оказа, че няма никой (естествено) и се бяхме скрили между етажите, защото лелките от градината се усетили, че липсваме. Намериха ни де... ooooh!....само простотии Blush

Общи условия

Активация на акаунт