колко време след хистероскопия

  • 5 624
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте момичета!
Предстои ми хистероскопия към края на месеца. С два спонтанни аборта съм  Sad, редица изследвания инфекциозни, имунологични, хормонални. Оказа се, че имам висок пролактин и вече взимам лекарства. Дойде ред и на хистероскопията, за да се види дали няма някакъв проблем в матката, който да не позволява нормална бременност   Tired.
Колко време след хистероскопията може да се започне с опитите?  newsm78 До колкото разбрах веднага след цикъла ще ми я правят, което означава, че ще е в периода преди овулацията. Може ли да е още същия месец?  Hug

# 1
  • Мнения: 2 640
Здравей,

моя док каза че може да се пробва на следващия цикъл след хистеро-то. Статистиката сочела голям риск на спонтанни аборти на бременности веднага след лапаро или хистеро - тоест няколко дни след.

Успех на хистерото и бебеправенето!  bouquet

# 2
според мен веднага не е желетелно, поне изчакай първата менструация след интервенцията и на следващия цикъл е по-добре. питай и лекаря си, защото всичко е индивидуално и зависи как се чувстваш. успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 50
Благодаря за отговорите.
Но ако хистероскопията е само диагностична, лигавицата не се наранява, само я оглеждат? Защо тогава трябва да се чака?  Hug

# 4
  • Мнения: 4 298
според мен веднага не е желетелно, поне изчакай първата менструация след интервенцията и на следващия цикъл е по-добре. питай и лекаря си, защото всичко е индивидуално и зависи как се чувстваш. успех   bouquet
Подкрепям!
Изчакай, защото все пак има интервенция през цервикалния канал и след това може да си навлечеш инфекция. Иначе като манипулация е лека и безболезнена, но аз имах кървене около седмица след нея. Хистероскопията ми беше диагностична.

# 5
  • Мнения: 50
*Vera,
с пълна упойка ли ти правиха хистероскопията? В кой ден от цикъла ти я правиха? Hug

# 6
  • Мнения: 1 950
ieti, упойката е пълна от тези бързодействащите. Моята беше на 6 ден от цикъла.

# 7
  • Мнения: 50
Zvetun4о,
т.е. изчаква се да мине кървенетор нали така? А какво мислиш за чакането и опитите след това?  Hug

# 8
  • Мнения: 1 950
Ами трябва да е точно след цикъл, защото тогава се вижда най-добре дали има полип или не.
Колкото до опитите, ние "обикновени" опити не правим и няма как да имам наблюдения Wink
Цикъл след хистероскопията ми беше първото ИКСИ, тъй че щом може да се прави АРТ, най-вероятно и старомодния секс е възможен Mr. Green

# 9
  • Мнения: 50
мерси за отговора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт