До мамите на по-големи дечица - до кога ползвахте количка?

  • 1 729
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Момичета,

споделете, моля, до кога използвахте количките си, защото съм в дилема да купувам ли или не лятна и колко средства да отделя, защото ако ще я ползвам 4-5 месеца ми се струва неоправдано да хвърлям много пари.

Дайте съвет, плс!
 Hug Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Ползвах да 2год.и 3 месеца. Тогава свърши и лятото и повече не ми е потрябвала.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Миналото лято си я ползвах / лятна количка / - синът ми беше на 2 години и 4-5 месеца.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
Човекът отказваше да се вози на количка още на 6-7 месеца, но аз упорито го настанявах в нея. От няколко месеца вече ми е невъзможно да го накарам да се вози в количка, т.е. преустановихме ползването на количката, когато детенце беше на 1 г. и 4 м.

# 4
  • Мнения: 4 451
Ползвахме я до 2години. Но това е много индивидуално. Зависи от детето. На една приятелка малката се вози до 3-годишна, тръгна на градинка и по принуда трябваше да зарежат количката. Laughing

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
И с двамата ползвах изобщо количка до година и два-три месеца. После големия караше/возеше се в самосвал, а малкия кара нещо подобно Peace

# 6
  • Мнения: 5 362
Ползвахме до 1г. и 9 мес. лятната количка.Тръгнахме на ясла и я прибрах,а и Кали си ходи пеша,така че нямаше смисъл от нея вече.

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 631
До година и половина. Моята количка беше комбинирана и от самото начало я ползвахме. После много искаше да ходи и затова не излизахме с нея.
Ако твоето детенце обича да се вози, по-добре му вземи, така ще си по спокойна по време на разходките.

# 8
  • Мнения: 1 237
Ползвахме лятната количка до 2г. 3м.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Все още неможем да се разделим с нея.той дори обича и да си поспива в нея когато сме навън

# 10
  • Мнения: 114
Първо имахме зимна количка, но тя се счупи преди дъщеря ми да навърши 1 год.После купихме лятна и с нея я возих до 1.10г. После тръгна на ясла и си вървеше пеш.

# 11
  • Мнения: 6 461
Тошо го возих в количка до 2г и 3 месеца.

За Пламката все още ползвам количка.

# 12
  • Мнения: 24 467
За първото дете ползвахме до навърсъщо на 2 години. Сега мисля на второто вместо нова лятна количка да купя от тези колелца, с чедърчетата и педалите, които се бутат с дръжка /но сме вече на годинка/ и да запратя количката на някой таван.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 983
Продължавам да ползвам Rolling Eyes Дъщера ми е на 2г 1м.
Имаше период преди 4-5 месеца, когато излизахме без количка, но не бях бременна и ако се наложеше я носех на ръце.
Много си зависи от детето - някои не обичат количките като проходят, други са мързеланчета и се возят.
При нас обикновено на отиване на разходка сме пешеходци, а на връщане се вози.

# 14
  • Мнения: 65
Колко голямо е детето.

Общи условия

Активация на акаунт