Изтекъл задграничен паспорт .

  • 925
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Имате ли идея дали има глоба за паспорт с изтекъл скок?Преди година приятелка плати 50лв глоба , но сега ??

# 1
  • Мнения: 793
няма глоба за изтекъл  Thinking има глоба за загубен newsm78 но на всяко място е различно ,така че по- добре питай Peace

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
има глоба за изтекъл .Задграничния паспорт се води собственост на държавата Shocked и след изтичане на срока се връща-това беше съобщено в новините преди известно време.Колко е незнам.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 541
отиди да си го върнеш заедно с децата. при мен свърши работа  Twisted Evil. за 5 мин. така овършаха, че служителите ме гледаха съжалително и нищо не продумаха за глоба. още повече , че при нас паспортна служба е на 3-ти етаж и там с количката посмъртно не можех да се кача, а няма и асансьор, аз затова всъщност се забавих с връщането.

# 4
  • Мнения: 1 120
Има глоба. Във Варна за изтекал паспорт взимат 5 лв, които се заплащат на място.
Имаше такава тема и си спомням, че в различните градове имаше и различна глоба варираща между 5 и 20 лв.

# 5
  • Мнения: 1 883
отиди да си го върнеш заедно с децата. при мен свърши работа  Twisted Evil. за 5 мин. така овършаха, че служителите ме гледаха съжалително и нищо не продумаха за глоба. още повече , че при нас паспортна служба е на 3-ти етаж и там с количката посмъртно не можех да се кача, а няма и асансьор, аз затова всъщност се забавих с връщането.
Joy Joy Joy
Голям сладур си , моя е изтекъл края на 2005г и не ми  се вярва да се смилят , та ако ще и цялата детска градина да им доведа . Ако е до 20лв се ядва , ама бях чула , че глобата е 50лв  ooooh!

# 6
  • Мнения: 20
Връща се без глоба до 3 мес. след датата на изтичане.Ако го върнеш след тези 3 мес.-глоба.
А ако го върнеш след 1год. и 3мес.-без глоба,по давност.

# 7
  • Мнения: 1 113
При мен глобата беше 30 лв.

# 8
  • Мнения: 109
Егати рекета от страна на държавата ShockedНа места глобата е 5лв, на места 20, а safo даже 30лв. е платила.Как така?!? Какво е това избирателно таксуване? И защо въобще трябва да плащаме?
Моят паспорт е изтекъл, но не мога да го намеря Mr. GreenИ к'во прайм ся?

# 9
  • Мнения: 647
Глоба 5 лв ????Ако не греша глобата за изрекъл срок на задграничен паспорт, който не е върнат в срок от 3 месеца след изтичането  е от 20 до 150 лв.

# 10
моят паспорт е изтекъл преди 11 год.

# 11
моят паспорт е изтекъл преди 11 год.
А моя е изтекъл около преди 15 години  Joy,имала съм като малка.След това не съм си правила.Скоро ще трябва да си вадя нов и се чудя дали да кажа че съм го загубила,или да го върна(още си го пазя  Naughty )

# 12
  • Мнения: 73
Моят беше изтекъл края на 2005г. и понеже имаше възможност по служба да пътувам в ужбина се наложи да отида да си извадя нов паспорт, обаче бяха минали повече от 6 месеца след изтичането и лелката на гишето ми каза
"Отиваш сега при кварталния (еди къде си се намира) да ти напише акт и да те глоби защото си пресрочила 3-те месеца"

Е познайте дали отидох при кварталния, още си стоя без паспорт, всъщност стоя си със стария изтекъл, а пък и едни полицаи ми бяха споменали, че след като изтече една година от срока на валидност на паспорта не могат да те глобят.

# 13
  • Мнения: 656
Срока на моя паспорт беше изтекъл преди 2 г. и ме глобиха 20 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Глобата е от 20 до 500 лева (ако не се лъжа, може и да бъркам горната граница). Пишат ти акт, после се издава постановление по акта колко пари ще те друснат. За това някои им взимат минималната глоба, а именно 20 лв, а на други им взимат повече.
Миналата година бях на зор и вадих експресен задграничен. Лелката на гишето на нищо ме направи, така ми се разкрещя, че не съм си го била върнала. После платих 20 лв.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт