Какви глобули против бялото течение?

  • 3 649
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Здравейте! В 8 месец съм и винаги съм имала бяло течение, по време на бременността също. Доктора беше ми казал, че щом няма мирис и парене, значи е ОК, но от 2 дни усещам сърбеж и ми се струва че нещо не е  наред. Моля ако някоя от вас е имала подобен  проблем да ми каже с какви глобули се е лекувала. Благодаря ви   bouquet

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Първо трябва да си направиш изследване. След то ва гинекологът ти да ти назначи лечение. Аз не бих посмяла да се лекувам сама, още повече  бременна. Иначе съм слагала гино-дактарин и накрая в 9 месец полижинакс.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 409
И аз мисля,че е най-добре да отидеш да си направиш една микробиология и след това гинеколога ти да определи какво лечение ти е нужно.Недей да рискуваш със самолечение.

# 3
  • Мнения: 288
И аз мисля,че е най-добре да отидеш да си направиш една микробиология и след това гинеколога ти да определи какво лечение ти е нужно.Недей да рискуваш със самолечение.
newsm10 newsm10

# 4
  • Мнения: 171
По принцип Гино-Дактарин са много добри за целта, курсът на лечение е само 3 дни и могат да се ползват при бременност. В петия месец имах неприятен проблем с гъбички, бях се разранила, защото гинеколожката ми не обърна внимание на оплакванията ми, но с Гино-Дактарин си изчистих гъбичките успешно, по-нататък се самолекувах пак с въпросните таблетки при нужда.

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Беж на лекар!

(Възможност: гъби)

# 6
  • Мнения: 10 982
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.

# 7
  • Мнения: 1 416
Моят гинеколог ми беше предписал по една глубола "Гинопеварил" за 5 дни.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
каквито ти предпише лекаря  щом имаш парене - най-добре да ти пусне проба за изследване и според резултата ще ти изпише най-подходящото.

# 9
  • Мнения: 3 499
каквито предпише лекаря

# 10
  • Мнения: 424
и на мен също много ми се засили бялото течение откакто съм бременна. ползвах и аз Гино -дактарин,както някои момичета, но при мен не даде ефект и се наложи да направя 10 дневен курс с Клион-Д , пак глобулки, с които вече се почувствах много по-добре...но пак за кратко  #2gunfireсега пак ще изнудвам докито да ми даде нещо ооще по-ефикасно, защото си е доста неприятно .успех на тебе и не се притеснявай

# 11
  • Мнения: 54
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.
newsm10

# 12
  • Мнения: 814
В 9 месец ползвах Полижинакс, но ми бяха изписани от гинеколог.
newsm10

  И на мен ми изписаха Полижинакс.

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Каквито ти изпише Доки  Wink

# 14
  • Мнения: 27 524
С каквито каже гинекологът след преглед, разбира се, как може да искаш съвет за лечение бременна от форум  ooooh!
Отивай на доктор!

Общи условия

Активация на акаунт