Как се печете в солариум??

  • 20 543
  • 106
  •   1
Отговори

Анкета

Как се печете в солариум ?

Опции:

  • Мнения: 674
Вие как се печете в солариум? Чисто голи или с прашки или някакви бикини?
Аз  се пека чисто гола но някой приятелки ми казват че влизат с прашки.
Та се чудя кой е по нормалния вариант.. newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 636
Ми как? Чистак Гола. По организъм Laughing

# 2
  • Мнения: 410
 И аз се пека гола, но не претендирам, че това е нормалния вариант. Всеки да си се пече както иска.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
С прашки.
 Първо за да си ппредпазвам слабините, и второ вече имам белег от секцио който не искам да излагам на лъчите на солариума  Peace

# 4
  • Мнения: 410
 Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?

# 5
  • Мнения: 5 622
Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?

Нищо. Първо солариумите ги почистват с антибактериални препарати след всеки клиент(поне при нас е така) и второ, ако не се опираш и триеш, няма никаква опасност да хванеш каквото и да било(ако това е идеята). Да не говорим, че самият солариум(лампите) имат антибактериален ефект.

Аз си пека и белега от секциото(но е стар, на почти 3 години), даже така избледня още повече  Peace

# 6
  • Мнения: 1 952
Чисто гола, разбира се..ако ще имам разлика каква е файдата от тоя солариум.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 157
Извини ме за въпроса, но какво им става на слабините?

 Mr. Green Нищо не им става , просто не искам да се пека там Peace

# 8
  • Мнения: 5 622
Аз понеже ходя на стандартните, хоризонтални солариуми, ми стават само бели петна там, където лежи тежестта на тялото ми, на опашката отзад и на плешките. С вертикалните, този проблем го няма, но мен не ме устройват  Peace

# 9
  • Мнения: 1 250
Гола, не обичам разлики.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
Голичка  Turn-l

# 11
  • Мнения: 1 165
и аз се пека гола.
Аз понеже ходя на стандартните, хоризонтални солариуми, ми стават само бели петна там, където лежи тежестта на тялото ми, на опашката отзад и на плешките. С вертикалните, този проблем го няма, но мен не ме устройват  Peace
като се позавърташ от време на време и преместваш тежеста този проблем изчезва.Аз тази година ходя само на хоризонтален и нямам петна като се въртя така

# 12
  • Мнения: 1 952
Аз си танцувам, докато се пека, тъй като си ма музичка в солариума. Хем ми минава по- бързо време, хем няма петна под гъзето и на кръста. А също и по краката.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Чистак гола...и аз не съм привърженичка на разликите   Peace

# 14
  • Мнения: 7 186
Дибидюс Laughing

Общи условия

Активация на акаунт