"Детски кът", Варна

  • 3 932
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Здравейте!

Ако може някой да ми даде повече инфо за него - какви забавления има, цени евентуално.

Ще почиваме в района на Варна това лято и ми се иска да посетим всички хубави неща, които има в Морската градина. Другите ги знам, но това никога не съм го виждала.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 263
Ох, ние отскоро сме във Варна, но го зная. Не мога обаче коректно да го обясня къде е точно. Но като кажеш на едно такси: "детския кът на морската градина" и го знаят. Приятно е. Има много влакчета, колички, езерце с водни колела, надуваеми замъци и куп други атракции. Купуват се едни карт за многократна употреба. Зареждаш в тях някаква сума и ако не я използваш цялата можеш някой друг път да ползваш остатъка. Най-евтино на единица излиза най-скъпата като цена карта..

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
ако заредиш картата с 20лв. получаваш 44точки, повечето съоръжения са по 2точки. "Детският кът" е точно до Летнияь театър  и Икономическия университет.

# 3
  • Мнения: 477
Ето най-общо какво има в детския кът -
- " Тарзан " - за по-големи дечица , вързаните въжета на дърветата и преминаване през различни препядствия
- " блъскащи колички "
- въртележка , като Виенско колело
- затворено " стрелбище" с гумени топки
- няколко сергии  - за по левче или два стреляне и награда
- "Формула 1"
- скачащ батут с въжета
- надуваум батут
- надуваема пързалка
-влакчета / едно старо по релса над кортовете и друго за марки деца /
- "подскачаща " въртележка за мъничета
- мини голф
- до него оцветяване на фигурки
- езеро с водни колела, лодки и т.н.
-ловене на "патки"

Зоологическа градина
Делфинариум

# 4
  • Мнения: 7 106
Ето тук също можеш да видиш повече подробности :

http://www.varnabebe.com/detski-kyt/

# 5
  • Мнения: 3 271
Благодаря ви! Аз го знам къде се намира, има карта на Морската градина в Интернет. Интересувах се от цените, за да знам да отидем ли. Защото, ако отида да проверя заедно с децата, нали се сещате колко ще ми е "лесно" да си тръгна Simple Smile
Изглежда, че ще я посетим.
Има ли минимална сума, с която да се зареди картата? Защото имам 2-ма и не ми се иска да харчим повече от 20 лв  Embarassed

# 6
  • Варна
  • Мнения: 85
Може за 2-те деца да използваш една и съща карта, иначе има карти от 5,10,15 и 20 лева, като пари най-изгодно се получава от 20 лева.

# 7
  • Мнения: 3 271
Може за 2-те деца да използваш една и съща карта, иначе има карти от 5,10,15 и 20 лева, като пари най-изгодно се получава от 20 лева.

Ето това вече е приказка! Това ще е нашият избор значи. Излиза, че ще могат да се повозят на 8-10 неща двамата за 20 лв, което ми звучи приемливо!

Благодаря на всички ви  Hug

П.П. Само още нещо. Голяма тъпканица ли е лятото, много ли се чака?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 677
Чак тъпканица - не е. Май само за батута с въжетата се чака доста. Иначе не. Ама и ти не си представяй че е Дисниленд - най-обикновен детски кът, красиво е, наистина, и е приятно. За карта от 20 лв. /плюс 1 лв. за самата карта като депозит/ имаш 44 точки - повечето люлки са по 2 точки, а водните колелета са по 4 /и мини голфа ако не се лъжа/.Има и такива, дето са с монети от 0.50 лв. и 1 лв., от тези коли дето се "клатят" напред-назад. Сладкарницата също е приятна, направили са и седалки към езерото с водните колелета - можеш просто да си седнеш и да си гледаш. Ако нещо друго те интересува - питай.

# 9
  • Мнения: 3 271
Всичко мо звучи чудесно Simple Smile Определено ще го посетим. Мисля, че ще ходим поне 3 пъти до Морската градина при това положение - за Делфинариума, Планетариума и Детският кът Simple Smile По междудругото ще видим зоо-то, терариума и аквариума. Всички места са страхотни за дечицата   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 85
Един съвет от мен, преди да влизате в терариума, питайте дали скоро са хранили питомците си, последният път така се набутах, току що бяха раздали на змиите живите мишки, няма да казвам какви обяснения имаше после от моя страна, не смятам, че това е нормална гледка за малки деца, в Москва по време на храненето терариума се затваря за посетители, което според мен е по правилно. Ние имахме дълго време хамстер и стана голяма драма.

# 11
  • Мнения: 3 271
WOW, страхотно подсещане, благодаря ти!! Определено моите са ужасно впечатлителни, особено сина ми и наистина бих искала да им спестя гледката. Не че не го знаят този факт, но едно е по принцип, друго е да го видиш пред теб.
Благодаря   bouquet

# 12
  • Мнения: 137
Здравейте!
Има ли забавления за дете на 1г. и 5 мес. в този Детски кът или са за по-големи?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 85
За по малките има клатушки, детски въртележки, на бънджитата ние скачаме от малки, сигурна съм, че на детето ще му хареса.

# 14
  • Мнения: 1 640
Детският кът си е място с въртележки/някои доста старички/,батут с ластични въжета/ЛЮБИМИЯТ НИ!/,клатещи се колички и черно конче/също любимо/,има и влак по релси,безплатни люлки,пързалки и др.дет.съоръжения...С детето ходим 1-2 пъти седмично и поне 3-4 атракциона ползваме/засега успявам с толкова да се размина/,клатушките -те не влизат в с-ката.Най -изгодно излиза да закупиш карта от 20 лв. плюс депозит от 1 лв.,който ти връщат при връщане на изразходваната карта.С тази карта от 20 лв.едно возене /качване/на батут или въртележка излиза 0,90лв.Картата е валидна 1 календарна година,накрая се връща на касата и си получаваш 1 лев.
  При хубаво време има много хора ,много деца,но въпреки това има място  и забавления за всички!!!Ще ви е забавно и на вас,а 20 лв.-няма как,ще ги похарчите.Като свършат парите,които си определила за дет.кът,изтегляш децата по-надолу,в заградена дет.площадка с безплатните съоръжения.

Общи условия

Активация на акаунт