ДИМА ИЛИ МАГАМА???????

  • 1 194
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
здравеите на вси4ки мами
понеже реших да си направя пемранентен грим и реших да се доверя на по известните студия които предлагат тази услуга а по мое мнение това са магама и дима само 4е се двуомя понеже в магама е по скъпи4ко а бих искала да мина с по евтиния вариант но все пак се надявам се 4е в дима цената не е за сметка на ка4еството
моля ако някоя от вас има някаква информация да сподели благодаря предварително на вси4ки

# 1
  • Мнения: 583
Ползвала съм услуги на "ДИМА- Стил" но определено не съм доволна. От 3 години ходя в Магама и съм много доволна от обслужването и от качеството. Не съм правила перманентен грим, но мога да твърдя, че след такава интервенция няма да се притесняваш от възпалителни процеси.  Избора си е твой. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 140
благодаря за съвета

# 3
  • Мнения: 583
Съвети не давам. Само изказвам мнение, защото съм съгласна да дам повече пари, но да съм сигурна, че всичко ще бъде наред, а това не се отнася за Дима- аз не съм доволна.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз си правих контур на устните миналата година в Дима стил. Много съм доволна. Мисля пак да си направя съвсем скоро.

# 5
  • Мнения: 140
4e нали миналата година си сиправила защо си решила сега пак да повториш като дават няколко години гаранция ако не се лъжа беше поне две

# 6
Аз бих избралала Дима, защото за Магама съм чувалал ужасни неща от много хора.

# 7
  • Мнения: 583
Говорят тези, които не са запознати. Отиди в Дима, а после и в Магама, и ще си говорим. В Дима ме окипазиха така жестоко, че просто не ми се говори, а и тя работи с по- стари методи, нищо че в рекламите се парадира, че работи снови.

# 8
Моето мнение е , че и двете места не са хубави. Не знам ти сигурно си ходила в Магама след като казваш , че повече си струва. Аз не съм ходила нито на едното място, но най-потресаващото, което съм чувала е от една приятелка, която ми каза, че е била в Магама и там е имало исказвания от "професионалистите", че когато отиде "някоя обикновена" гледат да я кепазят за смях(това по-специално за фризъорските услуги). А и винаги на такива места го има фактора на късмета колкото и мнения да получиш все нещо може да се случи....

# 9
  • Мнения: 140
благодаря много на вси4ки а ми ти
korni6onko 
какво си си правила 4е са те окепазили ще споделиш ли

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
4e нали миналата година си сиправила защо си решила сега пак да повториш като дават няколко години гаранция ако не се лъжа беше поне две

Ако трябва да съм точна - през декември 2005год. си направих контура. Към момента имам все още контур, но тъй като цвета, който си избрах тогава беше един тон по-тъмен от телесения ми, сега се слива с цвета на устните ми почти -  поизбледял е все пак. Затова.

# 11
  • Мнения: 583
Имам проблем с косата и ходя за поддръжка (на сгъстяване на коса). В момента се чувствам доста по -добре от преди, когато ходех при Дима - (дърпането на моята коса беше ужасно, и не само че имах проблем, но и се увеличи). В "Магама" работят много добре, и се отнасят доста добре с клиентите. И най- вече, че когато има жени или мъже с проблемни коси - се работи в зала, където си сам и не те вижда никой. Няма такова нещо, че се отнасят с подигравка към обикновените клиенти. Е, има такива, които като отидат и се правят на велики и надути - естествено, че ще се подиграват с тях. Аз съм обикновена, и даже шефката на Магама ме поздравява. Когато се отнасяш с уважение към останалите, и те ще ти отговорят с такова.

# 12
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм услугите на Дима Стил, останах много доволна. Бях минала за инфо и през Магама, но бяха прекалено заети да ми обърнат внимание и да ми дадат свестен отговор, та си тръгнах и ме загубиха  Wink (което не касае качеството им на услугите, не зная за това).

# 13
  • Мнения: 2 407
В Екселент съм много доволна.

# 14
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Магама  Peace Аз съм си правила устни и вежди преди 5-6 години, тогава бях чернокоса и много добре контрастираше.
Но най-добре да потърсиш Денис къде работи в момента - той е факир на перманента  Peace

Общи условия

Активация на акаунт