Masterpeace на Maxfactor

  • 598
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Пускам темата , само за да споделя колко съм доволна от новата Masterpeace на Maxfactor. Наистина е невероятна! Удължава и сгъстява миглите и не ги слепва, а ги разделя.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 936
Уф, аз пък хич не съм доволна  Crossing Arms
Почти не си личи като я сложа, за разлика от други...ама може и от миглите ми да е...

# 2
  • Мнения: 341
За да бъде по-полезна темата, кажи, моля те, къкав ефект се постига с Masterpiece, за да се изказват само доволни и недоволни, които търсят именно такъв ефект. Естествено, че ако някой обича натрупващи спирали за тежки мигли не би харесал такива, коиго само леко ги подчертават и удължават.

# 3
  • Мнения: 1 733
Мисля, че казах какъв е ефектът от спиралата. Не вярвам да има жена, която да обича напластени и слепени мигли. А това колко тежки ще изглеждат зависи от количеството спирала, което ще нанесеш!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 936
Напротив! Колкото и голямо количество спирала да нанесях от тази все не си личеше и не се натрупваше.
И да, аз обичам по-тежки мигли, но това не значи напластени и слепени.
А Masterpeace наистина само леко подчертава. С нея не мога да постигна този ефект, който постигам с други спирали.

# 5
  • Мнения: 341
Ами аз точно това имах предвид, когато помолих Daniele да уточни какъв е ефекта, но я усетих, че леко се подрази и реших да не пиша повече.

Точно така е - спиралите, които са за красиво подчертаване, удължаване и подреждане на миглите обикновено не придават обем, колкото и пъти да нанасяш. Аз също обичам натрупващи спирали за "тежки" мигли и затова не съм посмяла да си купя Masterpiece. Lodsi, сподели от кои си доволна! Аз харесвам Double Extension на L'Oreal - тя е точно едновременно натрупваща, удължаваща и сгъстяваща миглите спирала. В момента ползвам Volume Shocking на L'Oreal, която е много трудна спирала и дори бях пуснала преди време тема за това. Въпреки, че особено в началото ужасно клепа и слепва, вече съм си изработила техника да постигам доста добър ефект с нея - забележителни, тежки и гладки мигли. Вероятно ще се установя на нея за в бъдеще, но се страхувам да я прероръчам, защото много хора я смятат за ужасна.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 936
Inomi, ще ти пиша ЛС защото темата е за Masterpeace все пак  Laughing

# 7
  • Мнения: 341
Inomi, ще ти пиша ЛС защото темата е за Masterpeace все пак  Laughing

Не се занимавай. Попитах между другото. Пробвала съм доста спирали и съм направила избора за себе си. Извинете ме, че разводних темата!  Hug

# 8
  • Мнения: 3 634
Аз съм с 2 ръце за декоративната им козметика. Най-вече за ФДТ!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 673
Явно при всички е индивидуално. Аз не съм доволна от спиралата...АМА въобще. Май че ми бяха пробутала стара...незнам. Нито ми удължаваше миглите, нито ми ги разделяше-..в смисъл нищо особено. ConfusedПроктър и Гембъл Tired
друга козметика на МАХ не съм ползвала, толкова съм разочарована, че няма и да ползвам...

Общи условия

Активация на акаунт