Съдийки, моля помагайте............

  • 451
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Ще карам направо :

В понеделник мъжът ми по невнимание вкарва служебни пари в детския влог на детето. Разбрахме още вчера какво е станало, но в банката отказват да направят транзакция в другата сметка, защото е детски влог и искат съдебно разрешение за разпореждане. Ходих днес в съда, но се оказва, че не мога да оправдая сумата - в смисъл не мога да напиша за какво ми са парите. На всичкото отгоре съдията каза, че трябвало да заведа дело срещу детето да си изискам парите пък съда щял да докаже дали са мои. /в смисъл от къде ги има мъжът ми/ Взехме от банката становище, че по наша вина парите са внесени в друга сметка и са предназначени за служебно плащане.

Кажете ми какво да направим за да оправим тез пари??? А те са 10 000лв. освен това са служебни???

# 1
  • Мнения: 631
Забравих да спомена, че мъж ми е дал картончето със сметката, а не книжката на детето.............
Т.е. не е нанесена сумата в книжката

# 2
  • Мнения: 2 891
Забравих да спомена, че мъж ми е дал картончето със сметката, а не книжката на детето.............
Т.е. не е нанесена сумата в книжката

Това, че ги няма в книжката нищо не значи, Могат да се вписват там и със стара дата май.

Общи условия

Активация на акаунт