Проблем с дебитна карта на ОББ?!

  • 2 991
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте мами,

Ползвам дебитна карта на ОББ. Но от няколко дни, банкоматите ми я отказват и излиза съобщение "Картата е временно блокирана". Аз съответно се обадих в инфо центъра на ОББ и от там ми казаха, че картата ми е автоматично блокирана, понеже е поставяна в банкомат, който има устройство за копиране на информация (хакерски истории за кражба на пари от карти). Shocked Сега мога или да кажа да ми разблокирата картата и моментално да сменя ПИН-а, или да поискам да ми издадат нова карта - като ме посъветваха от банката, че последното е много по-надежно... Аз съм в пълно недоумение и не знам дали да им вярвам или не. Ако някой се е сблъсквал с нещо подобно моля да сподели, а за останалите BEWARE Hug!

# 1
  • Мнения: 677
Най-безопасно за парите ти е НОВА карта!

# 2
  • Мнения: 91
в този ред на мисли- дано не спамя твърде много- някой има ли дебитна карта с чип?
освен прокредит, къде предлагат такива? има ли ограничения от кои банкомати да се тегли с тях?

# 3
  • Мнения: 6 029
е миличка - нова карта... веднага...

на един колега му изчезнаха 300 лева от дебитна карта.. от някакъв банкомат в студентски град излизаха, че са теглени парите, а той въобще не е стъпвал там.

Общи условия

Активация на акаунт