последните дни от бременността?

  • 7 223
  • 34
  •   1
Отговори
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
Момичета,искам да ви питам как се чувствахте непосредствено преди раждането?
Различаваха ли се с нещо последните дни от бременността?
Имахте ли усещането,че скоро ще родите или стана толкова внезапно,че ви изненада?
Извинявам се за многото въпроси, Embarassedно вече започнах да откачам!Чакам си малкия мъж от толкова време,а все още няма никакви признаци за скорошно раждане  ConfusedИ аз полудявам!Много искам да си го гушна,да го видя как изглежда,да чуя гласчето му...знаете как е накрая  Winkи само следя и най-леките болки и се надявам  Praynig
Благодаря предварително на всички   bouquet

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
райне,и аз като теб нямах търпение да си гушна бебето.2 пъти даже отивах в родилно,с надеждата да ме приемат,да ама не.4ак 8 дни след термина ме приеха в патология и казаха,че ако не родя до 2 дни ще ми предизвикат раждане.обаче още от следобяда същия ден взех да получавам леки болки на вски час,постепенно ставаха на все по къс интервал ,цяла нощ обикалях коридорите на болницата,всички спяха.е вече знаех,че ще се ражда и в 10 и 15 сутринта чудото се случи.имах най сладкото момиченце,всички несгоди веднага бяха забравени.знам какво е да чакаш и да се питаш за всяка дреболия знак ли е.аз лично до преди да ми почнат болките нямах усещане ,че ще родя.
пожелавам ти бързо и леко раждане и едно здраво бебче!стискам палци!
а между другото имаш ли лекар за раждането или отиваш без уговорка.на мен ми пресдтои второто и много се колебая как да постъпя.

# 2
  • София
  • Мнения: 663
здравей. последните дни се чувствах мнооооого дебела и неподвижна. бебето ми тежеше много. и аз бях в очакване на бебо, но то не искаше да излиза (преносих 6 дни), нямах никакви признаци за раждане, на другият ден бях на консултация и лекаря ми каза че съм с 5 см разкритие, мен въобще не ме болеше и на другия ден пак без болки отидох - вече бях на 7 см разкритие и след 2 часа бях родила.  bouquet
успех и леко раждане!!!

# 3
  • Мнения: 2 663
Не помня да съм се чувствала по-различно последните дни.Вечерта преди да родя прекарах в смях повече от 2 часа, ама няма такъв смях...няколко часа по-късно ми изтекоха водите

# 4
  • Мнения: 8 505
Търпението ми се беше изчерпало.Терминът ми беше минал.Хлапето обаче нямаше намерение да се появи.Последните 3 дни бях в болница-там поне разбрах кога най-късно ще родя.
Желая ти леко раждане!

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Аз преносих 5 дена, но 4 дена преди да родя ми започнаха контракциите първата нощ като усетих дългоочакваните стягания страшно много се зарадвах и си викам това е - беше в нощта срещу свети Валентин, но не би. Принцесата се роди 3 дни по-късно

# 6
  • Мнения: 2 677
Търпението ми се беше изчерпало.Терминът ми беше минал.Хлапето обаче нямаше намерение да се появи.Последните 3 дни бях в болница-там поне разбрах кога най-късно ще родя.

Историята ми е едно към едно!
С тази разлика, че толкова бях откачила (макар и в добрия смисъл на думата), че хората се бяха хванали за главата от мен. Непрекъснато правех някакви щуротии, в по-голямата си част типично детски.  Rolling Eyes Откъде беше извряла тази енергия у мен и представа си нямам. Само като ме видеха и всички най-дружелюбно ми казваха: "Айде, върви раждай, та и ние да си починем от теб!"  Mr. Green

Успех ти желая и леко и скорошно раждане!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Бях в болницата и бях много спокойна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 200
Аз преносих 15 дена. В деня на раждането се чувствах много изморена и отпаднала, без да съм правила абсолютно нищо. Успех и леко раждане. Красиво и щастливо бебче.

# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Първия път раждането започна внезапно, не се чувствах по-различно, но бебка много риташе.  Родих секцио по спешност 14 дни преди термина Mr. Green. Втория път бях в болницата планово секцио, затова не бих могла да коментирам конкретно по въпроса ти.

# 10
  • Мнения: 3 069
Последните 2 месеца се чувствах много уморена....от недоспиване, защото мъника от вътр се скъсваше да ме рита, направо ме посини Mr. Green, тежеше ми, притеснявах се да не се оплете в пъпната си връв, страх ме беше как ще мине секциото (имам алергия от упоките), дали ще е жив и здрав ит.н и т.н.....
Милион притеснения си имах.
В момента в който го видях, как сладко спинкаше, мъничко съвършенно човече, МОЕТО бебче, погалих го по ръчичката и се разплаках от щастие...че е добре и е издържал, че и аз издържах.Много емоционален момент.
След 2 дни навършва 1 годинка и се връщам назад с умиление...и пак ми се доплаква!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Преносих една седмица, а все си мислех, че по-рано ще родя и  последните дни вече изперквах от нетърпение и притеснение, че ще трябва да ме приемат в патология, но нашия реши да изпревари този неприятен момент Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 3 610
Здравей и от мен,с първото нямах нищо по различно освен,че много се бях изморила този ден и тъкмо реших да си лягам(към 24ч) и ми изтекоха водите.Отидох в б-цата и 9ч по-късно родих.С втория термина ми мина и ми беше гадно че цял ден ми звъняха да ме питат защо не съм родила още ooooh!,но ми нямаше абсолютно нищо.Вечерта като си легнах започна да ме боли и така цяла нощ,на сутринта отидох при гинеколожката и тя ми каза,че съм с 4см и когато искам да отида да раждам Wink,е аз отидох на обяд и вечерта бях вече горда мама. HugУспех и леко раждане ти желая,да гушкаш най-красивото и кротко бебче.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Първият път започна внезапно.Чувствах се много добре до края.Бях ходила на консултация и ми казаха,че бебето много се е смъкнало,да съм в очакване.Тръгнах на разходка и докато си говорех с една позната и ме сряза ниско долу,но не силно и разбрах,че се започва.Родих 2 дена след това.
Втория път ми беше много трудно през втората половина на деветия месец.В началото на бременноста много повръщах и в края отново започна да ми става лошо.Бебето много риташе.Чувствах се като цяло зле.Не можех и да спя.Отидох при лекаря си и му казах,че повече не мога.С негова помощ родих няколко дена по-рано(имах вече малко разкритие,но не достатъчно).
Леко и безпроблемно раждане.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още като влязох в 9-ия, доктора ми каза, че всеки момент мога да родя.... и  тръпнах в очакване всеки ден...! А родих с 2 дни преносване Simple Smile Последния месец е най-тягостен - и корема много тежи, и очакването много изтормозва...

Общи условия

Активация на акаунт