Идея за абитуриентски подарък?

  • 486
  • 3
  •   1
Отговори
Не мога да реша какво да купя да един абитуриент, а почти не остана време вече. По такива поводи обикновено се подарява злато или сребро, но знам, че той не иска да носи и са му се подарява Sad  да избирам подарък за някой дето има всичко и нищо не иска :: Ще ми се да е нещо което ще остане след това за спомен малко или много, така ме варианта с дреха отпада.
Дайте някаква оригинална идея, че вече нищо не мога да измисля  ::

# 1
  • Мнения: 416
Пусни търсачката,скоро имаше подобни теми.Не съм сигурна,но най-препоръчвано май беше хубав скъп портфейл с пари в него.
Ето линка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184131.msg3759653;topicseen#msg3759653

# 2
# 3
  • Мнения: 22 414
Не мога да реша какво да купя да един абитуриент, а почти не остана време вече. По такива поводи обикновено се подарява злато или сребро, но знам, че той не иска да носи и са му се подарява Sad  да избирам подарък за някой дето има всичко и нищо не иска :: Ще ми се да е нещо което ще остане след това за спомен малко или много, така ме варианта с дреха отпада.
Дайте някаква оригинална идея, че вече нищо не мога да измисля  ::


Има доста варианти. От този с луксозният портфейл \в ново портмоне или чанта никога не се слагат пари, а само някаква монета,примерно 0.50ст. или 1лв, това носи късмет\, също така луксозен колан от естествена кожа за дънки, ако момчето е спортист някакъв вид спортен аксесоар. Ако се очаква да стане студент - може да му се подари комплект писалки - започват от 50 и стигат до ХХХХХ лева.
Винаги има варианти.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт