Някой от Вивател да ми помогне?

  • 1 124
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
От няколко дни ходя по мъките и никой не може да ми каже има ли и откъде мога да си закупя 3G usb modem

Звъня на 123, чакам свързвания с оператори..имали, ама нямат,отидете тук, преверете в София...крива ме направиха, а в крайна сметка тези устройства са в някаква промоция в момента и следва да ги имат навсякъде налични. Мтел ги имат, но не ги продават без трафик карта. глобул- имат ги ,но цената е 419 лева. Вивател ги продават на около 300 с едногодишен договор за трафик карта. Нооже ли някой да ми помогне - откъде да закупя такъв модем , ще има ли някога и във Варна  такива.

# 1
Мацкаааа Ти с карта или без Ти тряя тоз модем че тука дигнах на ура няколко жокера?


П.С. Ай ся с тоз пост за оная тема в БисИрите, ко да прая кат ма 'фанала лигата, ни моа изб'рша!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 10:13 от turboto

# 2
  • в гората
  • Мнения: 1 486
http://www.vivatel.bg/bg/business_prepay_handset.php?t=2&page=data_cards

Вземи си това. 199 лв с договор за една година.

Другото за което ти говориш е стара промоция, която мисля, че вече е свършила.

Ако имаш въпроси, пиши ми. Wink

ПП. Цената е с карта обаче.

# 3
  • Мнения: 13 512
Аз имам карта и мога да преподпиша договора за 1 година. А това, което ми показваш е PCMCI ,който не ми върши работа. малкият ми лаптоп няма такъв слот,затова и ми трябва USB.

# 4
  • Мнения: 13 512
Доядя ме, че Глобул ми намериха такава и ми я поръчаха без да съм им абонат, а Вивател не могат дори да ми кажат къде ги има, за да си купя-така или иначе имам трафик карта от Вивател.

# 5
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Просто са свършили устройствата, но мога да питам дали ще има отново. Ще се включа пак ако разбера нещо.

# 6
  • Мнения: 4 585
В момента има панаир на Vivatel в Търговище. Промоцията е ако станеш абонат на ADSL.
Бутат гювеч Wi-Fi модем
               или mp3 плеър.
               Модеми няма обаче. Joy
Монда бясна ме кефи.

# 7
  • Мнения: 13 512
В момента има панаир на Vivatel в Търговище. Промоцията е ако станеш абонат на ADSL.
Бутат гювеч Wi-Fi модем
               или mp3 плеър.
               Модеми няма обаче. Joy
Монда бясна ме кефи.
Оооооох,Вълчо...
кефи ме Бр Ти Кату, и ВивателЪТ мъ кефи, ама ти ако ме урЕдиш, най-ша са изкефя:-)
Модемите свършили,викаш..... mp3 samo... ами то и децата не ги искат вече....за IPod  ламтят.Вземете се update-нете с нуждите на потребителите в 21 век/ нямам предвид тези,дето нямат  телефон или ток/ #Cussing out

# 8
  • Мнения: 4 585
Не мога, Мондо, не мога.
Wolf е последното животно в гората Wivatel.
Глутницата е прекалено малка и към края на хранителната верига.
Мога да те уредя със спомени.

# 9
  • Мнения: 13 512
збравям,вълчо,заб равяяяям.Дай нещо за спомен- модем,wifi,лаптоп..така-да  ими наяпомнч за теб.

# 10
  • Мнения: 583
Изработиха ни много яко с договор за една година (вивател), с карта и телефон. Никога вече няма да се вържа на такава хурка, и най- вече с тях, чудят се как да взимат парите на хората, а и не са коректни, и всичко е пълен батак. Close

# 11
  • Мнения: 13 512
аз от тази им точно услуга съм много доволна.Никой друг не предлага 1 ГБ за 36 лв на месец,но ппрез телефона ми е много башен нета. Не мове да се сравни с 3G.
Сега чакам отговор от Глобул дали не буиха ми го подарили или поне да ми го дадат на по-ниска цена.Ако го направят, ще ги призная!

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ей сега ще те препратя на един познат от Вивател. Дано той помогне.

# 13
  • Мнения: 13 512
Много ви благодаря за отзивчивостта, съжалявам,че Вивател нямат политика. От Глобул ми се обадиха да ми кажаат, че са ми доставили  модема и ще ми го дадат безплатно:-) Как да не им се кефя на Глобул!

# 14
  • Мнения: 4 585
збравям,вълчо,заб равяяяям.Дай нещо за спомен- модем,wifi,лаптоп..така-да  ими наяпомнч за теб.
Какъв ти беше, Мондо, аперитива на обяд? Или е имало трохи между клавишите?

Общи условия

Активация на акаунт