ТУТРАКАНЧЕТА

  • 11 036
  • 278
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Аз съм от Тутракан - родом, но по стечение на обстоятелствата сега живея в София, много искам да си пиша с други мами от Тутракан.
Хайде очаквам ви  Hug

Цитат
az sam ot Tutrakan-rodom,no po ste4enie na obstoiatelstvata sega jivea v Sofia,moooogo iskam da si pisha s drugi mami ot Tutrakan
Haide o4akvam vi Hug

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 00:27 от Дивиана

# 1
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Здравей!
Аз също съм родом от Тутракан , но отдавна живея в Русе!
Ще се радвам да се запознаем! Hug

# 2
  • Мнения: 4
Аз съм родена в Тутракан ,но и аз живея в Русе.Здравейте! Simple Smile

# 3
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Здравей, macdidi!
Светът определено е малък! Wink
Само толкова малко ли са майките о т Т-н?????

# 4
  • Мнения: 107
Запис....аз също съм от Тутракан,сега живея в София,прегръдки и от мен Hug

# 5
  • Мнения: 826
Току- що открих темата. От Тутракан съм и все още жиея в Тутракан  Hug

# 6
  • Мнения: 4 511
Извинете ме, че се намесвам, аз съм от Силистра, сега ще раждам в Тутракан, Вивка ме знае... Само искам да попитам - що тая тъжна иконка пред темата, бе момичета? Я се усмихнете! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 391
Ха здравейте! Grinning
Аз не съм от Тутракан, но синът ми е тутраканец Mr. GreenИ другото очаквано бебче също ще се ражда там, та за това си позволих да се разпиша тук Wink

# 8
  • Мнения: 5 391
Ааааа, ама темата съвсем западнала.
Къде сте, пишете!
Аз в понеделник ще ходя в Тутракан, ще спим в новото хотелче на брега на Дунава и във вторник ще влизам в болницата за серклаж, та вероятно до петък ще съм там.

# 9
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Филип@, ще си няколко дни Тутраканка  Grinning!Виж даже хотелчето не знам , май доста съм изостанала!Всичко да мине безпроблемно! Hug
 
mom_an, Hug виждаш ли що е тъжната иконка -щото е пусто тук и на темата и е тъжно! Wink

Весел ден ви пожелавам! Hug

# 10
  • Мнения: 5 391
VIVKA, мерси! Grinning
Хотелчето е от една година, но е много стилно и е на чудесно място.

# 11
  • Мнения: 107
Аз това хотелче го знам,макар че не съм си ходила от година,година и половина съм чувала много хубави неща и за него..... и за кръчмичката  най-вече  Laughing
Филип@ дано всичко бъде наред!!!

# 12
  • Мнения: 5 391
и за кръчмичката  най-вече  Laughing
Ъхъм, нея вече я тествах, добра е и предлага много и прясна дунавска риба  chef

# 13
  • Мнения: 4 511
Филип@, а би ли споделила цени и адрес на това хотелче, че като ида да раждам, мъж ми ще трябва да го настаним някъде? Тя акушерката ми предлага да е у тях, но аз не искам да ги притеснявам. На хотел ще му е по-спокойно.
Аз пък как се натресох във вашата тема, дано нямате против... Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 391
mom_an, аз разбрах че това не е единственият хотел, но на нас този най ни хареса.

С изглед към Дунава е 50лв двойната стая, без изглед-40лв, апартамет-60лв.Ориентировъчно.

Общи условия

Активация на акаунт