Какъв лак за нокти да си купя?

  • 4 328
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Здравейте момичеталКупувам си постояно лакове , които кото ги отворя и се лакирам веджъж после са изсъхнали.Какъв лак за нокти /на коя фирма/ да си взема та поне да се лакирам 2 пъти.Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 165
Купи си разредител за лак  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2
  • Мнения: 207
разваля се качеството на лака, пробвала съм.

# 3
  • Мнения: 2 936
е,какви са тези лакове  Rolling Eyes
аз съм си купувала и от 2лв.,и от 10 лв. и не изсъхват....

# 4
  • Мнения: 165
От години работя с разредител за лак на ПЕРФЕКТ и СТАР НЕИЛС нямам проблеми с лаковете Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 236
Истината е в Еси или в Опи.Нали се сещаш 4е за лак4е от лев4е няма какво пове4е да о4акваш освен да издържи няколко 4аса,не пове4е.Професионалните лакове са друго нещо!

# 6
# 7
  • Мнения: 1 775
Купувам си Colorama на Maybelline 7.5 ml - 3 лв. Не се сгъстяват бързо, много съм доволна. Не съм виждала голямо разнообразие на цветове, но златното и кървавочервеното са трепач Peace.

# 8
# 9
# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Rimmel Peace

# 11
  • Мнения: 113
Ще добавя кам списака и ORLY.Купих си преди месец и сам много доволна от тях.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
MaxFactor, Deborah и Seventeen това са лаковете, от които съм доволна  Peace

# 13
  • Мнения: 1 952
REVLON имам лакове от 3-4 години, още работят Grinning
От евтините много добри са Перфект и има едни незнам си кво си Arley...Кристина или нещо такова, едни тумбести шишета, те също ми карат повече от година.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Катрин Арли - във връзка с предходния постинг.
И аз съм доволна от лаковете с тази марка, нищо, че са турски.
Перфект постигат приятни цветове, но са много нетрайни, нанесени на ноктите.
Съвсем отскоро ползвам лак на Ейвън и съм изненадана от издръжливостта, но пък бързо започна да се сгъстява  Confused
Доволна съм от лаковете на Евелин /полски са/ - прилично съотношение между качество и цена.
За лаковете на Ланком имам също добри, но доста отдавнашни впечатления - имах за подарък такъв лак в една далечна деветдесет и някоя година такъв лак - ползвах го поне две години. И сега помня номера му - № 4 беше Simple Smile
Що се отнася до разредителите, имам такъв на Перфект, но от една страна, лакът изобщо не е същият, след като го разредя /а слагам наистина една-две капчици, както е според упътването за употреба/, а от друга - започна ли да се лакирам с лак, който съм разреждала, ноктите ми започват да се люспят със страшна сила.
Каня се да пробвам ОПИ, че и вносителите им са на една крачка от работата ми, но все не стигат пари за това  Hug
Чувала съм нелоши отзиви за Мавала /швейцарски/, но не съм ги пробвала лично.

Общи условия

Активация на акаунт