Детска кухня в Пловдив- до градската?

  • 487
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Моля ви кажете ми къде се намира най-близката вкусна(децата ви да са я харесали) кухня до "Цар Симеоновата" градина. Смятам да запиша малкия, но все пак искам да ми е наблизо.

# 1
  • Мнения: 1 446
Трябваше в другия форум"Хранене с адаптирано мляко и захранване на деца" там могат да ти дадат повече отговори.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Трябваше в другия форум"Хранене с адаптирано мляко и захранване на деца" там могат да ти дадат повече отговори.

Или в "Кърмене и захранване" , че още се кърмим  Wink
Благодаря за подсещането  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 230
Ако не се лъжа на "Богомил". Ето ти телефона на ДМК Герджика - може да питаш - 954573

# 4
  • Мнения: 3 216
Да не те обезкуражавам,но много кьсно си се сетила за записване. Има много голям наплив в детските кухни и едва ли ще ви излезе реда в близките няколко месеца ,да не кажа и година. Иначе ние сме на Кемница и сьм супер доволна,малкия много харесва манджите. Миналата година го записах май месец ,а започнахме да взимаме кьм октомври-ноември.Сега било още по-трудно.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Да не те обезкуражавам,но много кьсно си се сетила за записване. Има много голям наплив в детските кухни и едва ли ще ви излезе реда в близките няколко месеца ,да не кажа и година. Иначе ние сме на Кемница и сьм супер доволна,малкия много харесва манджите. Миналата година го записах май месец ,а започнахме да взимаме кьм октомври-ноември.Сега било още по-трудно.
Казаха ми че се чакало около месец, пък да видим.... дано не е много повече
Благодаря за отговора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт