Раждане с вакуум - проблеми с бебчо

  • 1 898
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Сестра ми роди вчера в Майчин дом, раждането беше много трудно , нормално , но накрая са го изкарали с вакуум. Тъй като водите и бяха почнали да изтичат още в неделя бебчо сега е на кислород и не и го дават. Тя е много притеснена и искам малко да я успокоя ,че бебето ще е добре. Затова реших да питам дали имало и други такива случаи?

# 1
  • Мнения: 3 116
Не съм раждала с вакуум, но с малката имаше проблеми след раждането и беше в кувиоз и на кислород пет дни. Сега да я видиш само каква калпазанка е станала  Laughing

Няма страшно, всичко ще е наред с бебо  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 260
Стискам палци скоро сестра ти да си гушка бебчо.  Hug

# 3
  • Мнения: 27 524
Моя позната роди така детето си, няма абсолютно никакви проблеми. Вакуум е много по-добре от форцепс, така че успокой сестра си, скоро ще й дадат бебето  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 235
 Не мога да ти помогна с отговор, защото не съм запозната, но искам да пожелая на сестра ти и на бебето много здраве и скоро да се гушкат много. Стискам палци всичко да е наред.

# 5
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравей,аз родих с вакуум.Той помага на бебето да излезне по-лесно.Калина беше разположена лицево и затова се наложи вакуум.Няма никакви последствия от него,само обиколката на глави4ката и имаше леко за4ервяване,което си е нормално и из4езна за една седмица.

# 6
  • Мнения: 497
Пожелавам на сестра ти всичко да е наред, както пишат майчетата с опит и скоро да и дадат бебето.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт