Червена рокля-грим?!?

  • 5 864
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте...нуждая се от помощта ви  Hug  Имам официална червена рокля,която не знам с какъв грим да комбинирам.Освен основното червено по част от роклята има жълти,златисти и цикламени мотиви..Какво ще е подходящо?

# 1
  • Мнения: 3 268
На очите си те представям с опушен грим в сиво и спирала.Устните със пепел от рози,ненатрапчив цвят,близък до цвета на кожата.Лек руж.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
/
На очите си те представям с опушен грим в сиво и спирала.Устните със пепел от рози,ненатрапчив цвят,близък до цвета на кожата.Лек руж.

Подкрепям това мнение.САмо бих посъветвала ако наблегнеш на очите/опушено/,на устните да оставиш само гланц.

Или другото предложение-червено червило и почти незабележим остаанл грим.

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 11:37 от Исайкова

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
А каква е кожата ти - светла или мургава?

# 4
  • Мнения: 1 250
Златисто на очите, ненатрапчиво червило, с цвят близък до този на устните. Лек руж. Ако ти харесва по-силния грим можеш да заложиш на червено червило, спирала и очна линия в стил Мерилин Монро. Експериментирай и ще откриеш най-добрия вариант.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 518
отиди в сайта на Орифлейм www.oriflame.bg- там можеш да задаваш въпроси на специалисти

# 6
  • Мнения: 2 386
Златисто на очите, ненатрапчиво червило, с цвят близък до този на устните. Лек руж. Ако ти харесва по-силния грим можеш да заложиш на червено червило, спирала и очна линия в стил Мерилин Монро. Експериментирай и ще откриеш най-добрия вариант.  bouquet

Това е и моята идея. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
І вариант: очна линия + червено червило
ІІ вариант: опушен грим в графитеносива, тъмнолилава или черна гама + гланц за устни /прозрачен/ с лек телесен нюанс и блестящи частици

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
І вариант: очна линия + червено червило
ІІ вариант: опушен грим в графитеносива, тъмнолилава или черна гама + гланц за устни /прозрачен/ с лек телесен нюанс и блестящи частици
Подкрепям,само мисля,че тъмнолилавото няма да се връзва с топлите нюанси,които е изброила авторката,иначе другото е Peace

# 9
  • Мнения: 686
Според мен акцента е върху роклята,на лицето сложи лек грим в телесни,кафеникави,топли цветове съвсем леко забележими.Очертай окото горен клепач с очна линия,долен клепач с мек черен молив,спирала и гланц с лек отенък.Пробвай грима предварително.
Наблегни на косата,сложи червено цвете

# 10
  • Мнения: 3 268
Златисто на очите, ненатрапчиво червило, с цвят близък до този на устните. Лек руж. Ако ти харесва по-силния грим можеш да заложиш на червено червило, спирала и очна линия в стил Мерилин Монро. Експериментирай и ще откриеш най-добрия вариант.  bouquet
Роклята има цикламени,златисти и жълти шарки.Мисля,че златисто на очите ще дойде в повече.Ще е като паун. Peace

# 11
  • Мнения: 1 668
/
На очите си те представям с опушен грим в сиво и спирала.Устните със пепел от рози,ненатрапчив цвят,близък до цвета на кожата.Лек руж.

Подкрепям това мнение.САмо бих посъветвала ако наблегнеш на очите/опушено/,на устните да оставиш само гланц.

Или другото предложение-червено червило и почти незабележим остаанл грим.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 243
Подчертай очите само с черен молив или сенки, задължително и повечко спирала, сложи съвсем леко блестяща пудра, която да придаде лек загар, прозрачен гланц за устни и си  Heart Eyes Party

# 13
  • Мнения: 86
Здравей и от мен! Когато прочетох заглавието на темата, веднага ми дойде като идея опушен грим за очите и се радвам, че толкова хора тук сме на едно и също мнение. Другият вариант е да съобразиш сенките с цвета на................обувките. По принцип комбинацията златно и червено, дори на някой да му струва неприемлива, си е класика. В твоя случай при условие, че имаш златни елементи по самата рокля, със златни обувки и златен грим ще се получи един сполучлив баланс - крака, тяло, очи. Относно цвета на червилото или гланца за устни, който да комбинираш, вариантите според мен са два:

- опушен грим, гланц или червило с цвят, близък до цвета на устните ти;
- грим в светли тонове, започващ от бяло или бежово, преминавайки към цвят старо злато, червено или кайсиево червило (матово)

И когато имаш повод да разходиш хубавата нова червена рокля, прати ни снимка да те видим! newsm03

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И а веднага асоциирах с опушен грим, гланц, тежка спирала.

А ако косата ти е черна, червеното цвете е просто задължително!

Общи условия

Активация на акаунт