За разходките и АМ

  • 918
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 915
Здравейте момичета,  скитосваме по цял ден и се замислих дали може да стане нещо на млякото (АМ) неразтворено, съхранявано навън в горещините, по-дълго време? Какво мислите по въпроса, на кутията не пише нищо за съхранението (освен годност 4 седмици след отваряне), благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 603
Има специални контейнерчета за храна, но и да не ги ползваш не е болка за умиране.
Аз практикувам така - слагам в контейнера 3 дози и си нося едно шише с гореща вода в термоса. В друго шише разбърквам АМ. Първо слагам горещата вода, АМ и допълвам с ДЕВИН розов етикет. Храната е готова за употреба и не трябва да чакаш да изстине.
Важното е съда, в който съхраняваш АМ, трябва да е сух.

# 2
  • Мнения: 1 467
Аз съм си купила една термо чанта, която побира 2 биберона. Топля си водата и я слагам в шишетата. Отделно си вземам опаковката и като трябва да се яде, го разтварям. Термо чантата поддържа температура до 4 часа.

# 3
  • Мнения: 27 524
Няма му нищо. Аз си слагах АМ в шишето и в термос топла вода, ако е за едно ядене. Ако е за повече или влачех цялата кутия, или си испвах АМ в обикновено малко бурканче, контейнерчетата не са нищо специално, освен обикновена пластмасова кутийка за целта.

# 4
  • Мнения: 393
Или нося цялата кутия, или пресипвам в по-малка! Щом няма указание за съхранение след отваряне на кутията, предполагам, че това топлината не е проблем.  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Носих си го направо в шишето/за 1 доза/а водата в термос.Не ми се вярва да му стане нещо.

# 6
  • Мнения: 374
Няма нищо страшно, зареждаш се с няколко дози за деня и по цял ден навън! И аз , и много други майки са били така Peace

# 7
  • Мнения: 556
Аз нося цялата кутия, но нищо няма да му стане ако си сложиш определеното сухо вещество в шишето. Peace

# 8
  • Мнения: 451
Слагам АМ в контейнерчета и отделно шише с топла вода в термобокс. Нищо му няма на млякото, не ми се влачи цялата кутия. То и без това като излезнем сме като катун. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 677
Количеството сухо АМ слагам в едно шише, количеството вода - в друго!
Нищо му няма по този начин!  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не мисля, че би му имало нещо. Аз слагах в шишето в което ще разтварям и отделно носех вода в термус, ако правех повече от 1 хранене на вън тогава си носих дозички в обикновени бурканчета от пюре и съответнио пак вода в термус.

# 11
  • София
  • Мнения: 718
Не мисля, че му има нещо - аз си нося по 2-3 дози в контейнера за храна, гореща вода в едно термусче и едно малко шишенце със студена вода.

# 12
  • Мнения: 2 673
Ние за четири седмици Mr. Greenизпиваме една заплата мляко,  Mr. Greenтака че въпроса с това да е отворена кутията е валиден точно два дни hahahaИначе в чантата си нося три шишета, термос и кутията, отделно студена бебешка вода. #CrazyЛигавници, салфетки, пюрета, лъжчка, кърпи за дупе, пампи, пелена за спешност, ако се наложи да легне на "чисто"

# 13
  • Мнения: 2 039
Нищо му няма  Peace Един съвет от мен:купи си стерилна чашка с капаче за урина(от някоя аптека) и си отсипвай там една доза-удобно и мястоспестяващо  Peace  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 289
Аз си нося в едно бурканче от пюре дозата с АМ и имам една бутилка Девин с розов етикет(вече е топло и не нося термус с топла водичка).Сипвам си количеството вода в шишето и дозата Ам и айдеееее  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт