Вадене на мъдрец...

  • 1 047 045
  • 3 829
  •   4
Отговори
  • Мнения: 152
Мамчета, знаете ли как вървят цените за вадене на мъдрец?

# 1
  • Мнения: 6 315
Зависи дали ще минаваш през касата. 1 път годишно се полага вадене на зъб Wink и плащаш само упойката.

# 2
  • Мнения: 152
Наистина ли? Аз съм осигурена и хирургът също работи с касата. Това звучи доста добре, да не кажа прекрасно, защото чух да се спрягат суми от 90 до 200 лв. Shocked Направо се отчаях. Сега вече ми олекна.

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди няколко дни една приятелка си извади мъдрец-30 лв.

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Преди два месеца в частен кабинет 28лв с упойката. На съпруга преди 6м. с операция му го извадиха за 80лв.

# 5
  • Мнения: 152
А защо с операция?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Моят зъболекар взима по 20.00 лева за вадене на зъб.Няма значение какъв е.Упойката при него е безплатна.Извадил ми е 4 зъба вече ,и не бих го заменила.И четирите зъба бяха мъдреци.Много съм доволна!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 340
мен ме чака същото за каква операция при вадене на зъб? Леле какво съм шубе май няма да ида

# 8
  • Мнения: 152
Моят зъболекар взима по 20.00 лева за вадене на зъб.Няма значение какъв е.Упойката при него е безплатна.Извадил ми е 4 зъба вече ,и не бих го заменила.И четирите зъба бяха мъдреци.Много съм доволна!

Дай някакви координати на този стоматолог.  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 952
На мен ми го извадиха без пари, то такива мъки бяха, че стоматолога опрости плащането.
А не е минало през касата, защото не ми е искал здравната книжка.

# 10
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Защото беше здрав опитващ се за избие мъдрец, но подпрян от кътника и избиващ под него. Но не се плаши съпруга ми е частен случей и трите му ги извадиха така, на мен са ми извадили два без никакви проблеми, доста лесно и бързо. Пожелавам ти и твой да е като моите  bouquet

# 11
  • Мнения: 275
И аз извадих трети мъдрец преди ..2-3 месеца  , но се подготвях 2 години hahaha  ваденето мина бързо и почти неболезнено , но всичко зависи от мъдреците - горни ли са , долни ли са , колко са израстнали , да ли са с кариеси и т.н. , зависи  и от хирурга готин ли е  Blush , от избора на упойките...
   Първото вадене(доста отдавна) беше кошмарно , защото не ме хвана упойката а и бях с отток, но това непопречи на хирурга-жена да ме  измъчи зверски.
  Втория път ( преди 6 години ) попаднах на много скъпарски кабинет без да зная предварително...  минах без болка по време на оп-та , малко гадно ми беше от упойката и тогава за секунда отворих очи и видях , че ме шият Joy  Удоволствието ми струваше 100 лева.
  Но при третия ( горен вече) всичко мина чудесно Simple Smile
 Започвам да се подготвям психически за вадене  последния горен мъдрец Praynig
                           Успех valshebnica вадиги !

# 12
  • Мнения: 152
Е, мамчета удари часът. Днес в 10ч. ще го вадят единия мъдрец. Дано да не ме боли и да мине леко. Вчера си правих снимка и корените изглеждат нормални, но какво ли му разбирам аз. Не мога да го търпя вече, защото много ме боли, пък дано не  хвърля топа. Май още не съм чула някой да  е умрял от вадене на мъдрец  Mr. Green А дали мога да закуся преди да ходя при хирурга? След вадене нали един ден не трябва да се яде. То пък и аз да не заслабна Joy hahaha. Стискайте палци, че много ме е страх smile3518 и като се върна ще докладвам.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Стискам.

# 14
  • Мнения: 152
Жива съм  wavey  Смея да кажа, че мина страхотно. Този стоматолог е велик /поне за сега - не ме е отпуснала упойката/. Дано бързо да заздравее. Взе ми 50 лв., но съм доволна, че нищо, ама нищичко не усетих.  newsm68 newsm44. Целувки на всички. Ще докладвам как се възстановявам.

Общи условия

Активация на акаунт