Какво да купя от Германия?

  • 4 188
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте!!!
Може би в края на юни ще бъда за една седмица в Германия. Приемам предложения за магазини, които да посетя и какво да си търся?? Искам да накупя дрешки и играчки за моето слънчице, а и скоро ще ставам леля и си мислех и за бебока да по напазарувам оттам!!!
Разчитам на Вас мами!!!! Grinning Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 416
Пусни си темата в "Родители в чужбина".Германските мами са по-компетентни от нас.

# 2
  • Мнения: 2 936
магазини за дрешки-Klitzeklein,Mexx...

играчки-Sterntaler   http://www.sterntaler.com/   Peace разгледай имат всичко,на мен са ми любими  Grinning

Fisher-Price,Zapf Creation,Еsprit,Steiff,Knorr  Peace

# 3
  • Мнения: 203
Бих ти препоръчала козметичен магазин Drogeriemarkt (DM). Има страхотни неща там, ако използваш слънцезащитен крем за бебето ти препоръчвам да си купиш от там на марката Sundance. отличени са с "много добър" за 2007 г. и са много евтини.

# 4
  • София
  • Мнения: 250
Бих ти препоръчала козметичен магазин Drogeriemarkt (DM). Има страхотни неща там, ако използваш слънцезащитен крем за бебето ти препоръчвам да си купиш от там на марката Sundance. отличени са с "много добър" за 2007 г. и са много евтини.
Благодаря за бързия отговор и за препоръката за слънцепредпазни продукти - преди морето си направо в десетката!!!!!  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 605
Магаzините а дм са наистина супер, но ги няма във вси4ките градове  Sad  Ти къде то4но Ще ходиШ?  Аz 4есто купувам тхните продукти БАЛЕА, много са евтини (примерно 300мл дуШгел 0,65?) и са 4удесни. Факти4ески в тях се крият продукти на други марки, например Нивеа.

Аz купувам дрехи zа детето от Н&М, свежи работи, добри цени, добро ка4ество  Peace  Игра4ки на ФиШер Прайс са zна4ително по евтини. За по големи деца (над 3 год.) препоръ4вам игра4ки на Playmobil. Има ги във вси4ки магаzини zа игра4ки, както и в универсалните магаzини (КарЩат, Кауфхоф,....)

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
Имам роднина в Германия и когато си идва винаги си поръчвам козметика за малкия.

# 7
  • Мнения: 362
  за бебето предлагам да вземеш капките за колики които казват че само там ги има и са ефикасни.то дано да няма колики ама за всеки случай.а за другото сигурна съм че като влезеш в магазин и вече ще знаеш какво ще вземеш.успех  Peace

# 8
  • Мнения: 3 356
Козметика за бебе.Baby Love на  DM.Страхотна е,а за цената да не говорим.Когато имам възможност и аз поръчвам за синковеца.Бебешки лот от 9 продукта ми излиза 20 лв.

# 9
  • Мнения: 7 605
  за бебето предлагам да вземеш капките за колики които казват че само там ги има и са ефикасни.то дано да няма колики ама за всеки случай.а за другото сигурна съм че като влезеш в магазин и вече ще знаеш какво ще вземеш.успех  Peace

Тия какпки пък какви са? Тук не съм виждала неЩо, което да го няма и в БГ  newsm78

# 10
  • Мнения: 208
 Wink Явно не живееш в БГ или гледаш по- спокойно на живота.... Шегувам се  Wink
Капките са Lefax - за колики.
Аз лично бях потресена, че откакто бебчо се роди, каквото и лекарство да ми потрябваше се оказваше, че го няма в БГ или се намира само с връзки....  Shocked 
Последно си купувах ваксина Pentaxim под масата Sad Нямам думи...Сори за отклонението.
Та Lefax при нас нямаше голям ефект, но има мами, които са доволни.
От Германия можеш да си вземеш много повече, отколкото можеш да носиш.
Приятелка си взе количка Quinny на страхотна цена... 
За играчките и дрехите няма какво да говорим! Цените са по- добри от тук.

# 11
  • Мнения: 5 228
Козметика - много добри марки все още не се намират в българия.
Иначе на мен най-удачната покупка от Германия ми е термометър за ухо, но и тук ги има.

# 12
  • Мнения: 7 605

Ами не, а поzнай къде живея  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 679
Аз бях на пазар в Мюнхен миналия месец от там купих както са ти препоръчали от магазин Dm козметиката на Baby love, страхотни дрешки за малките от H&M, доста изгодно имаше избор, наблегнах на дървените дранкалки, закачалки за биби с клипс, те са ми любими, бойчки за рисуване с пръсти, при бебета за взимане на отпечатъци, Лефакса определено си заслужава.

# 14
  • Мнения: 2 723
Aз бях една седмица в Люксембург и му награбих дрешки. Има страхотни в H&M и C&A.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт