Обувки за по-големите деца

  • 1 155
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 270
Дъщеря ми е на 9 години и чесно казано срещам трудности в избора на обувки.Ще бъда безкрайно брагодарна ,ако никой ми препоръча магазини за детски обувки

# 1
  • Мнения: 2 700
За кой град става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 567
Сигурно за София. Нали е центъра на Вселената  Wink

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сигурно за София. Нали е центъра на Вселената  Wink

aбе ц-р, ц-р... ама няма нищо.
И аз на щерката нищо хубаво не намирам...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 270
ЗА СОФИЯ

# 5
  • Мнения: 2 567
Сигурно за София. Нали е центъра на Вселената  Wink

aбе ц-р, ц-р... ама няма нищо.
И аз на щерката нищо хубаво не намирам...

Права си Шани. Докато живеехме в София, на малката все от моя си град и купувах. Малък, ама супер зареден  Simple Smile

А иначе за София, в моловете сигурно има обувки. Поне при нас в Мол-а има доста неща за по- големи деца.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 270
Сигурно за София. Нали е центъра на Вселената  Wink

aбе ц-р, ц-р... ама няма нищо.
И аз на щерката нищо хубаво не намирам...

Права си Шани. Докато живеехме в София, на малката все от моя си град и купувах. Малък, ама супер зареден  Simple Smile

А иначе за София, в моловете сигурно има обувки. Поне при нас в Мол-а има доста неща за по- големи деца.
Миналото лято ходихме до Пловдив за сандали и чехли , но сега нямам такава възможност.В МОЛ-а няма нищо хубаво

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами то моята дъщеря и крак няма като хората  Tired. Носи 33, рядко 34, ама крачето й тънкоооооо.... всичко й хлопа.
Аз търся, сандали с лепки отпред, че да мога да ги пристегна максимално и така да й стават. Иначе всичко й шляпа  ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 567
Шани, позната работа. И на моята с тези два различни крака трудно намирам обувки. Това ми е най-голямата мъка, свързана с облеклото и. Някога цяло лято ходи с маратонки, защото не мога да и намеря летни обувки за нейните крака.

Такива с лепки отпред и бях взела от един магазин под НДК. И аз такива гледам да са, че да и държи хубаво крака, ама трудно намирам нещо хубаво. От този тип все разни момчешки са  Sad
Иначе тука има разни видове барби и от тях, ако нещо и стане и и харесам и взимам.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мда, знам ги аз тези, тип момчешки. Моята не ги поглежда. Боса ще ходи, но да не са такива... И супер спортни не й харесват. Трябва да е нещо нежно, розово или бяло и да е женствено.

# 10
  • Мнения: 2 700
Чак да ти препоръчам, не бих могла, защото тези дни и аз бях пускала тема дали някъде се продават некичозни детски обувки. Отговор не получих и съм обиколила сигурно половината град. Купих (като по-малко зло, а не защото ми харесват безкрайно) от магазини ЕLEGANZA. Имат магазини на "Алабин" 25, "Стамболийски" 34 и "Христо Ботев"16 (преписвам адресите от някаква клиентска карта, която ми издадоха).
Ако живееш в западната част на София, на "Одрин "почти на  ъгъла с "Пиротска" има някакъв нов детски магазин, където също има разни видове, но доколкото помня по-приятни бяха маратонките и гуменките.
Една майка ми беше споменала за някакъв магазин на "Солунска" и "Витошка", но до него не стигнах.
А за Моловете - аз лично не бих дала 100 и кусур лева за обувка, която едва ли ще изкара до края на сезона (като размер).

# 11
Единсвено Колев и Колев правят големи обувки за деца -  до 38 номер. Имаха много нежни момичечки сандалки, но не обърнах внимание дали се регулират отпред. Ако искаш провери.

# 12
  • Мнения: 2 700
Имаха много нежни момичечки сандалки

Странно, аз досега не съм попадала на "нежни" обувки на Колев и Колев newsm78

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имаха много нежни момичечки сандалки

Странно, аз досега не съм попадала на "нежни" обувки на Колев и Колев newsm78

И аз.  Crossing Arms

Имаше в ТСМ-ските магазини точно това, което ми трябва, но 29-30 и 31-32, като номер. Ами не й стават. А са истински елегантни и за малки дами.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
В Стил 99 в Младост или Дружба гледали ли сте?
Аз по принцип от там купувам на моите, ама са момчета. Големият носи 33-ти номер.
Скоро не съм ходила и не знам какво има Confused

Общи условия

Активация на акаунт