въпрос за спермата

  • 45 668
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Момичета незнам как е при вас ,но хайде да го обсъдим ,че взех да се шашкам.Когато правите опити и свърши във вас обикновенно се лежи около 30 минути и повече.Аз неставам и си заспивам така,но на сутринта всичко изтича това значи ли че е проблем тъй като е имало пъти и да не изтече,ама пусти късмет изтича точно като съм в ову #Cussing out
Та това значи ли че като изтече нищо не е останало  Embarassed newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
audulina, не мисля че имаш повод за подобно притеснение! Ако беше така- нямаше да има бременни жени!
Доколкото знам е препоръчително да се полежи 10-20 минутки, а не веднага да хукваш да взимаш душ.
Освен това спермитата са подвижни, т.е движат се и на тях им е "заложено" къде да ходят, т.е знаят пътя....
Освен това знам, че е добре първо да свърши мъжа, а после жената, защото чрез контракциите после  дребосъците се придвижват по-бързо към целта, т.е към матката!
Дано съм ти била от полза!
Късмет, успех и скоро да се похвалиш!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не значи Naughty Достатъчно е дори само едно сперматозоидче Wink Как се забременява с прекъснат полов акт, когато умишлено "уж" всичко отива навън Laughing

# 3
  • Мнения: 9 063
да не говорим, че има жени, които никога не лежат след секс и пак си забременяват Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, ако не изтече, ти къде очакваш да отиде цялото това количество Laughing
Споко, то каквото трябва да влезе навътре, си е влязло Wink
Между другото аз съм от жените, забременяли непланирано, със семеизпразване навън и след старателно измиване след акта Laughing То като има да става... Wink

# 5
  • Мнения: 268
да не говорим, че има жени, които никога не лежат след секс и пак си забременяват Simple Smile

ееехххх де тоз късмет  Joy или на Голди едното сперматозидче  Wink Сега сериозно да кажа - ние след като направихме спермограма излезе че времето му за втечняване е 35 мин. което е сравнително много /нормалното е около 15 мин/ тоест това означава че сперматозоидите "тръгват" след 35тата минута! Затова аз или лежа най-малко 45 минути ако е през деня или направо си заспивам така! Но това че сутринта изтича е напълно нормално - къде иначе мислиш че отива  Wink?

# 6
  • Мнения: 340
Не значи Naughty Достатъчно е дори само едно сперматозоидче Wink Как се забременява с прекъснат полов акт, когато умишлено "уж" всичко отива навън Laughing

Мда. И аз съм забременявала 2 пъти от прекъснат полов акт, като втория път беше само един необезопасен от общо 2 (другия с презерватив) за месеца и се случи в банята(t.e. под душа)  Laughing  Като е писано, ще стане....

А това за изтичането - сигурно като сме в овулация, защото сме по-мокри и хлъзгави: лесно нагоре, лесно надолу  Laughing  През останалото време на мен ми се е случвало част да изтече даже по-късно през деня.

# 7
  • Мнения: 3 154
Спокойно Sunglasses Я виж какво пише тук:

Цитат
Сперматозоидите не живеят дълго в неблагоприятната киселинна среда на вагината — най-много шест часа. Затова се насочват към щадящата алкална среда в шийката на матката. Само 1 % от тях успяват да стигнат до там, а останалите 99% изтичат от вагината.

# 8
  • Мнения: 2 423
audulina, не мисля че имаш повод за подобно притеснение! Ако беше така- нямаше да има бременни жени!
Доколкото знам е препоръчително да се полежи 10-20 минутки, а не веднага да хукваш да взимаш душ.
Освен това спермитата са подвижни, т.е движат се и на тях им е "заложено" къде да ходят, т.е знаят пътя....
Освен това знам, че е добре първо да свърши мъжа, а после жената, защото чрез контракциите после  дребосъците се придвижват по-бързо към целта, т.е към матката!
Дано съм ти била от полза!
Късмет, успех и скоро да се похвалиш!

# 9
  • Мнения: 1 792
ще се опитам да те успокоя като ти разкажа малка смешка.
нашите кумове не се пазеха от около година но кумата все не забременяваше.една вечер ни бяха на гости и свършиха салатите и ще ходя аз до магазина а кума се напъва с мен да идва.и по пътя хъката мъката вика-аз исках да дойда за да говоря с те и аз Shockedвикам кажи бе куме проблем ли има.а той-да знаеш Насето(кумата) е дефектна,и сигурно затова не може да забременее.и аз #Crazyи викам как така бе човек дефектна а той-ами като свърша в нея после вика го изплюва всичко е как вика да хване като всичко излиза.и аз  Joyи му обясних на човека че всички жени начи сме дефекни и че е нормално.и той хайвана спокоен и щастлив чак цъфтеше от радост че на жена му нищо и няма.2месеца по-късно забременя а сега си имат бебе на 15дни. Hug
друг случай-наши приятели сега чакат бебе.пазили се хората ама само от тва че повторили мацката хванала.така че когато е писано и от въздуха се хваща

# 10
  • Мнения: 674
ЕГАТИ ГАДОРИЯТА САМО СЕ ШАШКАМ СЕГА СПОРЕД ВАС КАТО ТЕСТА ЗА ОВУ МИ Е + ЗАЩО НЕВИЖДАМ ЦС ДАЖЕ ПРОБВАХ КАКТО СТЕ ПИСАЛИ И СДВА ПРЪСТА АМА ПАК НИЩО Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 792
ами не винаги се вижда и усеща но това не значи че е няма

# 12
  • Мнения: 2 423
ще се опитам да те успокоя като ти разкажа малка смешка.
нашите кумове не се пазеха от около година но кумата все не забременяваше.една вечер ни бяха на гости и свършиха салатите и ще ходя аз до магазина а кума се напъва с мен да идва.и по пътя хъката мъката вика-аз исках да дойда за да говоря с те и аз Shockedвикам кажи бе куме проблем ли има.а той-да знаеш Насето(кумата) е дефектна,и сигурно затова не може да забременее.и аз #Crazyи викам как така бе човек дефектна а той-ами като свърша в нея после вика го изплюва всичко е как вика да хване като всичко излиза.и аз  Joyи му обясних на човека че всички жени начи сме дефекни и че е нормално.и той хайвана спокоен и щастлив чак цъфтеше от радост че на жена му нищо и няма.2месеца по-късно забременя а сега си имат бебе на 15дни. Hug
друг случай-наши приятели сега чакат бебе.пазили се хората ама само от тва че повторили мацката хванала.така че когато е писано и от въздуха се хваща
МАЛКА СМЕШКА ЛИ УМРЯХ ОТ СМЯХ МОЯ КУМ Е СЪЩАТА КАПИЯ newsm62 newsm62 newsm62

# 13
  • Мнения: 2 591
а не ви ли се ходи до тоалетна след това  newsm78 - аз не мога да лежа толкова дълго....

# 14
  • Мнения: 236
Ами в крайна сметка не сме попивателни гъби отвътре  Crazy няма как да попием вси4кия материал и нищо да не изти4а.  Аз лежах през целия един месец дето правихме опити не пове4е от 5 мин,  ама пак стана. А ми е интересно, как от 4 години секс с прекъсване на акта само да не е станал гафа нито един път, а само като спряхме ептем да се пазим, 4ак тогава стана от първия път. Може ли това дето аз не стигам оргазъм да има връзка, 4е няма контракции които да "избутват" евентуалните попаднали сперматозоиди нагоре може да влияе на това 4е не станала грешка нито един път? Щото ве4е ми се иска второ...

Общи условия

Активация на акаунт