Диета според индивидуално изследване на кръвта

  • 6 709
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Мили мами, живо се интересувам дали някоя от вас има информация за т.нар. изследване на кръвта и определяне на храните, от които дебелееш и които са забранени за вас.

Идеята е следната: това изследване помага да разбереш от какво всъщност дебелееш. Един приятел е правил такова и се оказа, че пълнее основно от кафе. Спря кафето и да видите резултат ...  #Crazy. Страхотно. Жалкото е, че той го е правил този тест във Великобритания. Чувала съм, че тук има клиники, които взимат проби и ги изпращат навън - във Великобритания или Холандия, но за съжаление незнам кои са те... Знам единствено, че изследването не скъпо - около 1500лв.

та... някой да има каквато и да е информация за това???

# 1
  • Мнения: 6 958
Това за кафето ме изумява  ooooh! Чух за друг случай на чието лице негативно му влияели ябълките... Това просто не е за вярване  Shocked А за клиниките не съм чувала и нямам инфо за тях  Peace

# 2
  • Мнения: 1 975
А аз чух за магданоз  #Crazy

# 3
  • Мнения: 113
Запис...Хайде най-накрая да се разнищи тази тема Twisted Evil

Ето инфо: http://isu.123bg.com/nutrontest/7.htm

Много искам да си го направя...нека всички,който знаят нещо да споделят!  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 721
значи струва 1350 лв. според този сайт
баууууууу Shocked

# 5
  • Мнения: 351
 Само да не стане както имаше един виц- изпращаш пари за да получиш най- ефективната диета, а те ти написали на листче "яж по-малко" Mr. Green
 Да им дам 1500лв, а те да ми кажат "не пий бира" и "не яж пържени картофи", защото аз това си го знам и без да им давам 1500лв, но предпочитам да съм 100кила отколкото да се откажа от тези 2 неща Crazy Laughing.

# 6
  • Мнения: 113
Цитат
  но предпочитам да съм 100кила отколкото да се откажа от тези 2 неща Crazy Laughing.
Сега си 59...като станеш 100 кила пак пиши тук...

# 7
  • Мнения: 351
Цитат
   но предпочитам да съм 100кила отколкото да се откажа от тези 2 неща Crazy Laughing.
Сега си 59...като станеш 100 кила пак пиши тук...
Сега съм 59, а бях 85. Нищо не ми пречи да стана и 100 Sunglasses

# 8
  • Мнения: 857
Аз сериозно се замислям да си направя такъв тест,но мисля първо да пробвам подобен само за 80лв. Има такъв ,който  се прави в Сандански, една приятелка си го направи и се оказа,4е не дебелее само от ориза, а на друг приятел,4е може да яде вси4ко без хляб и картофи.

# 9
  • Мнения: 4 428
Доколкото знам в Събрия такъв тест беше с пъти по-евтин. Може би го правят и в някои други "съседки" на по-нормални цени  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 155
Една съфорумка си беше направила този тест. Не мога да се сетя за ника Thinking, но имаше голяма тема.
Пробвай с търсачката.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз май е в другата тема бях писала, една колежкаси направи този тест още преди много време /тогава ти пращаха теста в Англия за изследване и беше много по-скъпо, та сега може да са напреднали/ вече не си спомням какво точно й бяха казали като продукти, но беше тестено и сладко. Тогава много се смяхме. Скоро ще я видя и ще я разпитам по-подробно. А ако се сети и листа с изследванията да ми донесе ще ви го сканирам. Ама моето мнение е... newsm78

# 12
  • Мнения: 351
Аз май е в другата тема бях писала, една колежкаси направи този тест още преди много време /тогава ти пращаха теста в Англия за изследване и беше много по-скъпо, та сега може да са напреднали/ вече не си спомням какво точно й бяха казали като продукти, но беше тестено и сладко. Тогава много се смяхме. Скоро ще я видя и ще я разпитам по-подробно. А ако се сети и листа с изследванията да ми донесе ще ви го сканирам. Ама моето мнение е... newsm78
И аз това имах в предвид. А изследването никак не е евтино, поне за мен Rolling Eyes.

# 13
  • Мнения: 3 376
Just_VANIA имаш ли координати къде по-точно в Сандански се прави?
Но щом е толкова евтин дали ще е толкова ефикасен? newsm78

Преди време бях чула за София,за около 150лв,но не се сещам подробности.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 090
Изпадна сгоден случай и си направихме този тест аз и мъжа ми. Изпраща се в Холандия, ако искаш координати, пиши на лични. Дават ти списък с храни в 3 цвята. Зелените можеш да ги ядеш колкото си искаш, жълтите ги ограничаваш за 3 месеца, а червените - за 6. Счита се, че за това време организма се изчиства и после могат да се употребяват отново. Моя червен списък беше огромен, но не мога вече да си спомня всичко, беше преди година. Включваше кафе, магданоз, тиквички, млечни произведения, някои видове риба, пшеница и т.н. Спазвах го три месеца, но вместо да отслабна, надебелях (бяха ми позволени пържени картофи и други работи, които не бях яла от доста време). Мъжа ми отслабна за 5 месеца 6 кг, после му писна. При него бяха забранени всякакви консервирани храни, салами, шунки, хляб. Отслабна според мен, защото спря хляба, а иначе всеки ден си хапваше сандвичи. Моят съвет - не си харчи парите, мини на някой от режимите на хранене - не диети! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт