Как да си направя

  • 883
  • 7
  •   1
Отговори
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Много обичам сладолед - йогурт /кисело мляко/.
Знае ли някой как да си го приготвя у дома без разните му там консерванти и прочее набухватели  newsm78 newsm78 newsm78 ???
И да отбележа - нямам машина за сладолед ooooh!
Благодаря предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 176
1. кофичка кисело мляко
2 чаши течна сметана се разбива
300-400 гр. кондензирано мляко
Всичко се разбива в робота до хомогенна смес.
Слага се в голяма купа във фризера за около 30 мин.
След това пак се разбива и пак се слага във фризера. Така се прави няколко пъти, след което се оставя докато се заледи добре.

Става супер с пъпеж или друг плод.

# 2
  • Мнения: 27 524
Е, Мамице, супер си,  Hug не съм го знаела това, веднага си го разпечатвам и ще пробвам. Лени, да пишеш после впечатления.

# 3
  • Мнения: 349
lenny_pld,

наскоро имаше подобна тема - ако искаш я виж smile3529
 
Замразено кисело мляко 

# 4
  • Мнения: 4 176
Извън темата.
Аз съм много зле. Мен човек винаги може да ме понзае кога съм на диета. Винаги когато гладувам чета рецепти и посещавам този форум.
Не бях се вясвала тук от 7-8 месеца( което означава че си хапвах), но ето че вече пак съм тук. Чета, пиша за вкусотии и някак си ми е по-лесно с гладЪТ.

# 5
  • Мнения: 1 271
Извън темата.
Аз съм много зле. Мен човек винаги може да ме понзае кога съм на диета. Винаги когато гладувам чета рецепти и посещавам този форум.
Не бях се вясвала тук от 7-8 месеца( което означава че си хапвах), но ето че вече пак съм тук. Чета, пиша за вкусотии и някак си ми е по-лесно с гладЪТ.

не аз не мога така
като вляза и прочета и после трябва да го сготвя и диетата отива на  Joy
 Blush

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 492
Извън темата.
Аз съм много зле. Мен човек винаги може да ме понзае кога съм на диета. Винаги когато гладувам чета рецепти и посещавам този форум.
Не бях се вясвала тук от 7-8 месеца( което означава че си хапвах), но ето че вече пак съм тук. Чета, пиша за вкусотии и някак си ми е по-лесно с гладЪТ.
И аз съм така, въпреки че то това си е жив мазохизъм.

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ух, майка...кат' прочетох пъпеш, та ми текнаха лигите.

Общи условия

Активация на акаунт